hushovdas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hushovdas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hushovdas“.

16-ąjį „Tour de France" etapą laimėjo R. Navardausko komandos draugas

98-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 16-ąjį etapą antradienį laimėjo pasaulio čempionas 33-ejų metų norvegas Thoras Hushovdas („Garmin-Cervelo“). Lietuvio Ramūno Navardausko komandos draugas 162,5 km nuvažiavo per 3 val. 31 min. 38 sek. Tai buvo antroji T. Hushovdo pergalė šiose lenktynėse. Antrąją vietą užėmė kitas norvegas - Edvaldas Boassonas Hagenas ("Sky"), o trečiąją - nugalėtojo komandos draugas kanadietis Ryderis Hesjedalas (+2 sek.
2011-07-20

13–ąjį „Tour de France" etapą laimėjo R. Navardausko komandos draugas

98-ųjų prestižiškiausių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ 13-ąjį etapą penktadienį laimėjo pasaulio čempionas 33-ejų metų norvegas Thoras Hushovdas („Garmin-Cervelo“). Lietuvio Ramūno Navardausko komandos draugas 152,5 km nuvažiavo per 3 val. 47 min. 36 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė prancūzai - atitinkamai Davidas Moncoutie („Cofidis“) ir Jeremy Roy (FDJ). Jie no nugalėtojo atsiliko atitinkamai 10 ir 26 sek.
2011-07-15

Geriausi 2010 metų Norvegijos sportininkai – M. Bjoergen ir T. Hushovdas

Penkis medalius Vankuverio žiemos olimpinėse žaidynėse iškovojusi slidininkė Marit Bjoergen ir pasaulio dviračių plento čempionas Thoras Hushovdas išrinkti geriausiais 2010 metų Norvegijos sportininkais. Geriausia komanda išrinkta šalies moterų rankinio rinktinė, pernai apgynusi Europos čempionės titulą.