hornas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hornas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hornas“.

Prestižinis apdovanojimas atiteko svarbiausias pergales iškovojusiai jachtai „Raganosis“

„RS-280“ jachtų klasės „Medalių lenktynėse“ paaiškėjo ne tik šio sezono Lietuvos buriavimo lygos, bet ir prestižinio „Grand Prix“ apdovanojimo nugalėtojai, kuriais tapo kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujamos jachtos „Raganosis“ įgula.
2017-10-16

Lietuvos buriavimas žengia krepšinio ir futbolo keliu: startavo Lietuvos buriavimo lyga

Šeštadienį Kauno mariose startavo Lietuvos buriavimo lyga, kurios nugalėtojų įgula rudenį atstovaus Lietuvą tarptautinės buriavimo lygos varžybose. Tai buriavimo sportui visiškai naujas formatas, analogiškas krepšinio Eurolygai ar futbolo čempionų lygai, kur varžosi skirtingi sporto klubai. Šis formatas pirmą kartą leis nacionaliniams buriavimo klubams išrinkti stipriausią ir Europoje Lietuvai galinčią atstovauti komandą.
2017-05-09

Švyturio RS-280 buriavimo regatoje - dviguba "Arabelos" pergalė

Švyturio RS-280 jachtų klasės buriavimo čempionato trečiąjį etapą savaitgalį Kauno mariose laimėjo šio čempionato lyderė jachtos "Arabela" įgula, vadovaujama kapitono Raimondo Šiugždinio. Šio etapo plaukimai vyko pučiant ypač silpnam 2-4 m/s vėjui, tad, teisėjų sprendimu, vietoje trijų numatytų įvyko tik du įskaitiniai plaukimai. Abu juos laimėjo "Arabela". Pučiant tokiam silpnam vėjui daug lemia teisingos taktikos pasirinkimas ir puikiai suderinti įgulos veiksmai.