hirošis masuoka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hirošis masuoka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hirošis masuoka“.

Savaitgalį turėję vykti Dakaro ralio etapai saugumo sumetimais atšaukti

26-ojo Dakaro dykumų ralio organizatoriai penktadienį nusprendė saugumo sumetimais atšaukti savaitgalį turėjusius vykti 10-ąjį ir 11-ąjį etapus. Pirmadienį, kaip ir buvo planuota, sportininkai ilsėsi, o kovą pratęs antradienį Toks sprendimas priimtas po konsultacijų su Malio ir Prancūzijos valdžios atstovais dėl trasos apylinkėse siautėjančių ginkluotų gaujų.
2004-01-10

Dakaro ralio lyderiai - prancūzas S. Petranselis ir ispanas N. Roma

26-ojo Dakaro dykumų ralio aštuntąjį etapą ketvirtadienį tarp automobilininkų laimėjo prancūzas Stefanas Petranselis (Stephane Peterhansel) su "Mitsubishi", 355 km greičio ruožą Mauritanijoje įveikęs per 5 val. 1 min. 25 sek. Po šios pergalės jis vėl tapo varžybų lyderiu. Į antrąją vietą iš ketvirtosios pakilo belgas Greguaras de Mevius (Gregoire De Mevius, BMW). Jis nuo lyderio atsilieka 1 val. 4 min. 38 sek. Belgijos autolenktynininkas ketvirtadienį finišavo trečias.
2004-01-09

Japonas H. Masuoka tolsta nuo varžovų

26-ojo Dakaro dykumų ralio septintąjį etapą trečiadienį tarp automobilininkų laimėjo lyderis japonas Hirošis Masuoka (Hiroshi Masuoka) su "Mitsubishi". Jis 701 km greičio ruožą įveikė per 5 val. 58 min. 35 sek. ir padidino savo atotrūkį nuo antrąją vietą užimančio prancūzo Stefano Petranselio (Stephane Peterhansel, "Mitsubishi") iki 11 min. 42 sek. S. Petranselis trečiadienį finišavo antras. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 5 min. 2 sek.
2004-01-08

Greičiausi Dakaro ralio starte - K. Šinozuka ir M. Gracanis

Pirmąją naujų metų dieną Prancūzijoje startavusio 26-ojo Dakaro dykumų ralio pirmajame etape - 1,5 km sprinto lenktynėse - greičiausi buvo japonas Kendžiras Šinozuka (Kenjiro Shinozuka) su "Nissan" automobiliu ir italas Mateo Gracanis (Matteo Graziani) su KTM motociklu. Nugalėtojų titulus ginantys japonas Hirošis Masuoka (Hiroshi Masuoka, "Mitsubishi") ir prancūzas Rišaras Senktas (Richard Sainct, KTM) užėmė atitinkamai ketvirtąją ir trečiąją vietas.