heurelho gomesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heurelho gomesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heurelho gomesas“.

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Anglijos Premier" lygoje „Everton“ iškovojo pergalę, „Chelsea“ sužaidė lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje 24-ajame ture buvo sužaistos dvi rungtynės. Pergalė džiaugėsi Liverpulio „Everton“ futbolininkai, „Chelsea“ ir „Watford“ išsiskyrė taikiai. Liverpulio „Everton“ futbolininkai namuose 3:0 (1:0) nugalėjo Niukaslo „United“ ekipą. Namuose žaidę „irisai“ nuo rungtynių pradžios kontroliavo situaciją aikštelėje, o 23-ąją minutę, po Tomo Cleverley perdavimo įvartį pelnė Aaronas Lennon.
2016-02-03

„Watford“ klubas rado kuo dvejoms rungtynėms pakeisti Giedrių Arlauskį

Anglijos elitinės futbolo lygos („Premier League“) debiutantas „Watford“ klubas dviem savaitėm arendavo venesuelietį vartininką Rafaelį Romo. Pasak „The Mirror“, 25-erių metų atsarginis „Udinese“ (Italija) vienuolikės vartininkas Anglijos čempionate bus registruotas dvejoms pirmosioms rungtynėms, kuriose savo naujajam klubui negalės padėti diskvalifikuotas Giedrius Arlauskis.