Herbert Raymond McMaster
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Herbert Raymond McMaster“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Herbert Raymond McMaster“.
JAV generolai – apie Trumpo grasinimus: „Žmonės turėtų mažiau jaudintis, ką sako Amerikos prezidentas“
JAV prezidentas Donaldas Trumpas puolė Ukrainos lyderį Volodymyrą Zelenskį, pavadinęs jį „diktatoriumi be rinkimų“. Karo baigtis yra nenuspėjama, o Europos lyderiai vis dar nėra radę vieningo susitarimo gynybos klausimais.
JAV generolai ramina Lietuvą dėl Trumpo pozicijos: „Nesvarbu, kas yra prezidentas, mes visada čia buvome“
Į Lietuvą atvykę buvę Donaldo Trumpo pirmosios kadencijos administracijos nariai ramina – Amerika nepaliks Europos vienos, tuo labiau, Lietuvos, kurią įvardija kaip pavyzdinę sąjungininkę. Buvę generolai ir patarėjai tiki, kad skandalingi JAV lyderio pareiškimai leis pasiekti gerus Europai susitarimus su Putinu. Nors buvęs jo nacionalinio saugumo patarėjas pripažįsta, kad Trumpas galbūt ne iki galo supranta ilgalaikius Putino kėslus.
JAV generolas Hodgesas patarė Lietuvai, kaip kovoti su sabotažu: „Rusai rėks kaip išprotėję“
JAV prezidentas Donaldas Trumpas perspėjo, kad Trečiasis pasaulinis karas yra „ne taip jau toli“, bet sako, kad jo prezidentavimo laikotarpiu jis neįvyks, rašo CNN. D. Trumpas pažėrė aršios kritikos Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui, kuris nepripažįsta amerikiečių derybų dėl taikos su Rusija be Ukrainos. Tiesa, vieną gerą žinią lietuviams D. Trumpas praneša: neigia gandus, kad iš Europos atitrauks amerikiečius karius ir priduria, kad to jo dar niekas neprašė.
JAV generolas McMasteris mato Trečiojo pasaulinio karo ženklus: „Tai yra labai pavojingas metas“
Tarptautinėje žiniasklaidoje jau pasirodė pranešimai, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas gali nusileisti Vladimiro Putino sąlygoms ir netgi atitraukti amerikiečių karius iš Baltijos šalių. Be to, Europą neramina ir tai, jog D. Trumpas dažnai menkina NATO bei Europos saugumo pagrindą. Buvęs JAV patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Herbertas Raymondas McMasteris Europos saugumo klausimais nėra nusiteikęs optimistiškai.