heracles

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „heracles“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „heracles“.

Olandijos čempionų auklėtinis: šios šventės nepamirš niekas

Sekmadienį Roterdamo „Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Šios komandos U-18 ekipoje žaidžia lietuvis Dominykas Kubilinskas. „Tai buvo bendra ir graži šventė, kurios nepamirš niekas. Taip pat ir aš“, – apie triumfą Roterdame pasakojo 18-metis šiaulietis.
2017-05-15

„Feyenoord“ po 18 metų pertraukos tapo Olandijos futbolo čempionu

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą. „Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino. D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.
2017-05-14

Arūnas Klimavičius – į Olandijos ekipą?

26-erių metų Lietuvos rinktinės ir Jekaterinburgo „Ural“ gynėjas Arūnas Klimavičius jau artimiausiu metu gali persikelti į Olandiją – Almero „Heracles“ klubą. Mūsiškis, kuris anksčiau atstovavo Panevėžio „Ekrano“ ir Maskvos „Dinamo“ ekipoms, dabar dalyvauja „Heracles“ komandos peržiūroje.
2009-08-03

UEFA taurė: pusfinalio dalyviai paaiškės jau šį vakarą

Šiandien vakare po atsakomųjų UEFA taurės ketvirfinalio susitikimų paaiškės 4 kelialapių į turnyro pusfinalį savininkai, tad viso pasaulio futbolo aistruolių laukia įnirtingos kovos ir puikus reginys. Pirmieji (19val. 30min) galutines sąskaitas suvesti mėgins Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Leverkuzeno „Bayer“ žaidėjai. Ir nors Rusijos klubas turi įgijęs daugiau nei apčiuopiamą persvarą, jam reikėtų pasistengti užbaigti Vokietijoje puikiai pradėtą darbą iki galo ir oponentų galimybių nenuvertinti.