henris kontinenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henris kontinenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henris kontinenas“.

Prezidento taurė - Suomijos tenisininkui H. Kontinenui

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykusio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybas laimėjo 19-metis suomis Henris Kontinenas (Henri Kontinen, 789-oji pasaulio raketė). Jis finale šeštadienį 6:1, 6:3 nugalėjo 27metų savo tėvynainį Timą Niemineną (Timo Nieminen, 622). Varžybų prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių. Pagrindiniame turnyre dalyvavo 32 tenisininkai iš 15 šalių.
2009-08-08

Prezidento taurės turnyro finale kovos Suomijos tenisininkai

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės vienetų varžybų finale šeštadienį susitiks du Suomijos tenisininkai - 19-metis Henris Kontinenas (Henri Kontinen, 789-oji pasaulio raketė) ir 27-erių metų Timas Nieminenas (Timo Nieminen, 622). H. Kontinenas pusfinalyje penktadienį 7:5, 6:4 nugalėjo 25-erių metų prancūzą Pjerą Metanjė (Pierre Metenier, 402), o T. Nieminenas 7:6 (8-6), 6:3 įveikė 21-erių metų estą Jurge...
2009-08-07

Prezidento taurės turnyro dvejetų varžybas laimėjo prancūzai

Vilniuje, Sereikiškių parko teniso aikštyne, vykstančio 20-ojo tarptautinio vyrų teniso turnyro dėl Lietuvos Prezidento taurės dvejetų varžybų nugalėtojais tapo prancūzai Greguaras Burkjė (Gregoire Burquier) ir Tomas Kazė-Karerė (Thomas Cazes-Carrere). Jie finale ketvirtadienį 6:3, 6:4 nugalėjo baltarusius Sergejų Betovą ir Dmitrijų Žyrmontą. Nugalėtojams atiteko 630 JAV dolerių.