henrieta juciūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henrieta juciūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henrieta juciūtė“.

Europos jaunių šachmatų čempionate D. Daulytė ketvirta

Kroatijoje pasibaigusiose penkių amžiaus grupių Europos jaunių šachmatų pirmenybėse dalyvavo trylika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų.Sėkmingiausiai žaidė aštuoniolikmečių merginų grupėje rungtyniavusi Deimantė Daulytė. Ji surinko 6,5 taško iš 9 galimų bei tarp 55 dalyvių užėmė galutinę ketvirtąją vietą.Europos čempione šioje amžiaus grupėje tapo rusė Inna Ivachinova (7,5 tšk.), aplenkusi lenkę Hanną Leks (7 tšk.) bei rumunę Sabiną-Francescą Foisor (6,5 tšk.
2007-09-24

Paaiškėjo Lietuvos jaunučių bei jaunių šachmatų čempionai

Trečiadienį Panevėžyje pasibaigusiose Lietuvos jaunių (iki 18 metų) šachmatų pirmenybėse merginų turnyrą laimėjo užėmė Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė Gintarė Paulauskaitė, surinkusi 7,5 taško iš 9 galimų. Vienu tašku nuo nugalėtojos Plungės sporto mokyklos atstovė Ieva Žalimaitė užėmė antrąją vietą, o trečiąja vieta tenkinosi kaunietė Brigita Laurušaitė (6 tšk.). Vaikinų turnyre papildomi rodikliai čempiono titulą lėmė Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtiniui Taurui Narmontui.
2007-03-28

Lietuvos jaunimo šachmatų pirmenybėse - atkakli kova lyderių gretose

Sostinėje vykstančio Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) šachmatų čempionato vaikinų turnyre po 6 ratų pirmauja po 4,5 taško surinkę vilniečiai Simonas Žičkus ir Emilis Pileckis. Po 4 taškus iš 6 galimų turi bei trečiąją poziciją tarp 35-ių dalyvių dalijasi dar vienas sostinės atstovas Tautvydas Vedrickas bei kaunietis Domantas Klimčiauskas. Po 3,5 taško surinko keturi pirmenybių šachmatininkai. Merginų turnyre (17 dalyvių) pergalingai žaidžia šiaulietė Deimantė Daulytė (4 tšk.
2007-02-01

Trečioji Mato Narmonto pergalė Europos jaunių šachmatų pirmenybėse Slovėnijoje

Slovėnijoje tęsiasi 2003 metų Europos jaunių šachmatų čempionatas, kuriame penkiose amžiaus grupėse tarp 553 vaikinų bei merginų dalyvauja ir vienuolika Lietuvos jaunųjų šachmatininkų. Trečią pergalę berniukų iki 12 metų amžiaus (U-12) turnyro IV rato mače iškovojo Matas Narmontas, antradienį (09.16) įveikęs rusą Gareginą Grigorianą bei su trimis taškais iš tryliktosios pozicijos tarp 65 dalyvių pakilo į šeštąją.