helderis postiga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „helderis postiga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „helderis postiga“.

EURO-2008: Vokiečiai paguldė Portugaliją ant menčių ir žengė į pusfinalį

Bazelio stadione vykusią Portugalijos ir Vokietijos futbolininkų akistatą po atkaklios ir intriguojančios kovos 3:2 laimėjo vokiečiai. Jie pirmieji prasibrovė tarp keturių stipriausių Europos futbolo čempionato komandų ir pusfinalyje ginklus surems su Turkijos-Kroatijos poros nugalėtoja.
2008-06-19

EURO 2008 dalyviai: ar portugalai tikrai favoritai?

Praėjusio Europos čempionato finalininkai Portugalijos rinktinės žaidėjai yra kone vienbalsiai visų futbolo specialistų įvardijami kaip vieni didžiausių šių metų turnyro Austrijoje ir Šveicarijoje favoritų. Bet ar jie tikrai verti tokio statuso? Kelias į EURO 2008 Pirmuosius pavojaus ir nerimo ženklus portugalų fanams atnešė sunkiai įveiktas kvalifikacinis grupių varžybų etapas.
2008-06-02

E. Jankauskas sugrįžo į aikštelę ir prisidėjo prie pergalingo "FC Porto" finišo

Portugalijos futbolo čempionato paskutiniojo 34-ojo turo rungtynėse sekmadienį čempiono titulą jau iškovojęs Edgaro Jankausko klubas "FC Porto" savo aikštėje nugalėjo pernykštį čempioną Lisabonos "Sporting" 2:0 (1:0) ir pergalingai baigė nacionalines pirmenybes. Pirmąjį įvartį čempionams 36 min. pelnė Helderis Poštiga (Helder Postiga) 36 min., o 77 min.
2003-06-02

Įtikinama Edgaro Jankausko klubo pergalė UEFA futbolo taurės turnyro pusfinalyje

Įtikinamą pergalę pirmosiose UEFA futbolo taurės turnyro pusfinalio rungtynėse iškovojo Edgaro Jankausko "Porto" (Portugalija) klubas, ketvirtadienį savo aikštėje 4:1 (2:1) sutriuškinęs Romos "Lazio" (Italija) ekipą. Lietuvos rinktinės puolėjas aikštėje pasirodė tik 86-ąją mačo minutę, pakeitęs du įvarčius rungtynėse pelniusį Derlei Silvą (27 ir 50 min.). Italijos komanda ketvirtadienį pirmoji įmušė įvartį - 6 min.
2003-04-11

Aštuntasis Edgaro Jankausko įvartis Portugalijos futbolo čempionate

Aštuntąjį įvartį Portugalijos futbolo čempionate įmušė Edgaras Jankauskas, o jo "Porto" klubas namie 3:0 (2:0), nugalėjo aštuoniolikos komandų turnyro autsaiderę "Beira Mar" ekipą. Tik 84-ąją minutę pakeitęs antrojo įvarčio autorių Helderį Postigą, E.Jankauskas pasižymėjo trečiąją teisėjo pridėtą minutę, galutinai įtvirtinęs devynioliktąją "Porto" klubo pergalę dvidešimt trečiosiose rungtynėse.