hegelmann lff taurė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hegelmann lff taurė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hegelmann lff taurė“.

LFF taurėje žibėjęs Hugo Videmontas: „Labai didžiuojuosi savo komanda“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po triumfo taurės turnyre akcentavo geras kėlinių pradžias, o geriausiu finalo žaidėju išrinktas Hugo Videmontas teigė, jog komanda nusipelnė laimėti trofėjų. Taurės finalo dvikovoje „Žalgiris“ Šiauliuose iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 5:1. „Laimėti visada malonu. Noriu pasveikinti aistruolius už puikų palaikymą, padėkoti Vilniaus miesto savivaldybei, kuri mus remia. Tai mūsų bendra pergalė. Kai kur kai kas nepavyko, tačiau taurė yra mūsų rankose.
2021-10-24

Vilniaus „Žalgiris“ užtikrintai žengė į LFF taurės finalą

Vilniaus „Žalgiris“ – „Hegelmann-LFF taurės“ finale. Žalgiriečiai pusfinalyje rezultatu 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą. Į priekį „Žalgiris“ išsiveržė jau 5-ą rungtynių minutę, kai Francis Keyremeh prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, kur T. Kišui nekilo jokių problemų nukreipti kamuolį į apatinį vartų kampą. Tas pats T. Kišas skirtumą padidino vos prasidėjus antrajam kėliniui.
2021-09-29

Sensacingas Plungės „Babrungo“ žygis LFF taurėje baigtas – į finalą žengė „Panevėžys“

Antradienį Hegelmann LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su I lygoje rungtyniaujančiu Plungės „Babrungu“. Susitikimą rezultatu 3:1 (2:1) laimėję panevėžiečiai pateko į turnyro finalą. Panevėžiečiams susitikimo pradžia susiklostė nesėkmingai. Jau 5-ąją mačo minutę „Babrungo“ futbolininkas Antonny Pietro Cancilieri iš arti pasiuntė į „Panevėžio“ komandos vartus.
2021-09-28

Šimkus: „Esame ant bangos“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės saugui Domantui Šimkui nebuvo daug laiko kada atsikvėpti po batalijų už savo šalį. Trečiadienio vakarą jis LFF stadione liejo prakaitą Tautų lygos rungtynėse su Albaniją, o ketvirtadienį jau prisijungė prie Vilniaus „Žalgirio“ treniruotės.
2020-10-16

LFF taurės finalas vyks Panevėžyje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Nepaprastųjų atvejų komitetas (NAK) priėmė sprendimą dėl Hegelmann LFF taurės finalo vietos. Dėl Hegelmann LFF taurės komandos kovos Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione. „Labai vertiname darbą, kurį atliko Panevėžio miestas investuodamas į futbolo infrastruktūrą, – po oficialaus vizito Panevėžyje kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Hegelmann LFF taurės finalas vyks Panevėžyje.
2020-10-05

„Riteriai“ ir „Panevėžys“ pateko į LFF taurės turnyro pusfinalį

Hegelmann LFF taurės turnyro ketvirtfinalyje „Riteriai“ 2:0 nugalėjo Alytaus „Dainavą“ bei iškovojo kelialapį į pusfinalį. Pirmąjį įvartį sostinės ekipai pelnė Deividas Malžinskas. Tai buvo pirmasis gynėjo įvartis atstovaujant pagrindinei Riterių komandai. Dvikovos pabaigoje pasižymėjo ir Dovydas Virkšas. Gausiai palaikoma savo sirgalių „Dainava“ susitikimą pradėjo itin drąsiai. Ta drąsa pasireiškė Riterių spaudimu jų pačių aikštės pusėje, bandymais žaisti greitai bei smūgiais į vartus.