gymplius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gymplius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gymplius“.

Sporto klubų vadovas: buvome suplakti į vieną paslaugų sektorių

Vyriausybei nusprendus apriboti dalį veiklų neturintiems galimybių paso, sporto klubų tinklo „GymPlius“ vadovas sako tikėjęsis, jog Vyriausybė atkreips dėmesį į sporto klubus kaip mažiau rizikingą verslą ir priims individualius sprendimus. Manto Badikonio teigimu, per pandemiją nuo praėjusių metų kovo tinklo klubuose buvo beveik 1 mln. unikalių apsilankymų, o užsikrėtė iki 30 žmonių. „Galime teigti, kad savo sporto klubuose užtikriname maksimalų saugumą lankytojams.
2021-08-11

Marijampolės marijonų gimnazijoje dėl koronaviruso izoliacijoje yra 6 klasės

Marijampolėje koronavirusas nustatytas dviejose mokyklose dirbančiam mokytojui, BNS ketvirtadienį patvirtino Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. Jo teigimu, užsikrėtusysis dirba Marijonų gimnazijoje ir Petro Armino progimnazijoje. „Situacija stebima ir valdoma“, – BNS sakė meras. Pasak P. Isodos, sąlytį su COVID-19 liga susirgusiu pedagogu Marijonų gimnazijoje turėjo šešios klasės ir du darbuotojai, Petro Armino progimnazijoje – keturios klasės ir keturi darbuotojai.

„X Faktoriaus“ dalyvė Dovilė – apie valgymo sutrikimus ir kodėl atsisakyti sporto būtų gėda

Muzikiniame projekte „Aš – superhitas“ išgarsėjusi Dovilė Rimkevičiūtė turi daug meilių. Pirmoji – muzika, kuri ją vėliau atvedė ir į „X Faktoriaus“ sceną, o antroji – sportas. Ši meilė buvo kiek sunkesnė, o ir pamokų, bandydama pamilti save, Dovilė gavo tikrai ne vieną. Tačiau mergina šiandien šypsosi – sporto klubas jai tapo tarsi antraisiais namais.
2018-11-02
Į viršų