gvildys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gvildys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gvildys“.

„Stumbro“ treneris: tokios rungtynės – beprotybė

Laikinosios sostinės derbyje triumfavo Kauno „Stumbro“ vienuolikė. Gražiose ir emocingose „SMScredit.lt A lygos“ I-ojo rato rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“ ji ne tik išlygino rezultatą antrajame kėlinyje, bet ir išplėšė pergalę mačo pabaigoje. „Stumbro“ vyr. treneris Darius Gvildys prisipažino bijojęs, kad jo vadovaujami futbolininkai prieš dvikovą neperdegtų. „Ypatingai pirmą kėlinį jautėsi toks nervuotumas, buvo klaidų gynyboje. Tokios rungtynės - beprotybė.
2016-03-22

Naujasis „Sūduvos“ futbolo komandos strategas – D. Gvildys

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo komandos vyriausiuoju treneriu tapo Darius Gvildys. 41-erių metų buvęs Lietuvos rinktinės žaidėjas trenerio karjerą pradėjo 2008 metais, kai tapo Šilutės „Šilutės“ komandos trenerio asistentu. Paskutinė D. Gvildžio darbovietė buvo Tauragės „Tauro“ klubas. D. Gvildys „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio poste pakeitė praėjusią savaitę atleistą Virginijų Liubšį.
2012-07-09

Lietuvos orientacininkai Europos čempionate – vienuolikti

Švedijoje besibaigiančio Europos orientavimosi sporto čempionato vyrų estafetėje sekmadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Vilius Aleliūnas, Simonas Krėpšta ir Jonas Vytautas Gvildys, užėmė 11-ąją vietą. Nugalėjo Šveicarijos atstovai. Jie distanciją įveikė per 1 val. 53 min. 43 sek. Antrąją vietą užėmė Švedijos, o trečiąją - Prancūzijos orientacininkai. Mūsų šalies atstovai nuo nugalėtojų atsiliko 4 min. 49 sek.
2012-05-20

Orientacininkas J. V. Gvildys Europos čempionate – aštuntas

Švedijoje vykstančio Europos orientavimosi sporto čempionato sprinto varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Jonas Vytautas Gvildys užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo švedas Jonas Leandersonas (Jonas Leandersson). Jis 3,5 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 15 min. 20 sek. J. V. Gvildys nuo nugalėtojo atsiliko 42 sek. Sidabras atiteko Bulgarijos, o bronza - Švedijos ir Šveicarijos atstovams.
2012-05-19

Lietuvos orientacininkai – Baltijos šalių čempionai

Savaitgalį Nidoje vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi pabaltijo valstybių sportininkai iš 5 šalių, teigiama pranešime spaudai. Kuršių Nerija sukvietė daugiau nei 500 orientacininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos bei Baltarusijos. Varžybų organizatoriai dalyviams paruošė sudėtingas trasas vaizdinguose Juodkrantės bei Nidos miškuose. Pirmąją varžybų dieną sportininkai varžėsi ilgoje trasoje, kuri buvo įtraukta į Pasaulio rangu įskaitą.