guy pnini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guy pnini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guy pnini“.

Komandos draugui bilietą į ligoninę „išrašęs“ amerikietis sulaukė griežčiausios bausmės

Izraelio lygos Holono „Hapoel“ komanda dėl disciplinos pažeidimų atsisveikino su anksčiau NBA pirmenybėse rungtyniavusiu amerikiečiu Glenu Rice’u. Izraelio žiniasklaida skelbia, jog Rice’as po rungtynių rūbinėje trenkė savo komandos draugui Guy Pnini, kuriam prireikė gydymo ir jis buvo išgabentas į ligoninę. 34-erių metų 201 cm ūgio Pnini prieš tai aštuonerius metus žaidė Tel Avivo „Maccabi“ komandoje ir buvo šios ekipos kapitonas.
2018-04-10

Netikėtumas lietuvių grupėje: iki tol daužyti šeimininkai nugalėjo neklupusius vokiečius

Beviltiškais pralaimėjimais Europos čempionatą pradėjusi šeimininkų Izraelio rinktinė netikėtai nubaudė iki tol neklupusius vokiečius. Izraelio krepšininkai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir šventė pergalę 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11). Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o 13-ąją minutę pirmavo 33:23. Vokiečiai varžovus „gaudė“ iki antrojo kėlinio pabaigos, o iniciatyvą tvirtai perėmė trečiojo pradžioje. 32-ąją minutę svečiai pirmavo 75:59. Tada Izraelio krepšininkai kilo į lemiamą šturmą.
2017-09-04

Eurolygoje – „Fenerbahce“, „Galatasaray“ ir „Panathinaikos“ pergalės

Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo du Stambulo klubai – „Fenerbahce“ ir „Galatasaray“. Laimėjimu savo kraitį taip pat papildė Atėnų „Panathinaikos“. „Fenerbahce“ (Turkija) po amerikietiškų kalnelių ir pratęsimo Stambule 68:65 (11:15, 19:16, 14:15, 14:12, 10:7) palaužė „Barcelona“ (Ispanija). Ispanai rungtynes pradėjo 6:0 (3 minutė). Vėliau pirmaujanti komanda keitėsi itin dažnai. Rezultatas kelis kartus buvo ir lygus.