gustav larsson

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gustav larsson“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gustav larsson“.

Švedijoje atskiro starto čempionu tapo G. Larssonas

Trečiadienį Šveicarijoje, Olandijoje ir Šveicarijoje įvyko pirmieji atskiro starto čempionatai. Švedijoje – G. Larssonas Švedijoje triumfavo jau dukart tituluotas geriausiu atskiro starto specialistu (2006, 2007 m.) 29 metų dviratininkas Gustavas Larssonas („Saxo Bank“), daugiau kaip 2 min. aplenkęs Sebastianą Balcką („Elite-2“) ir Fredriką Kessiakoffą („Garmin“). 1. Gustav Larsson „Saxo Bank“ 1 val. 00 min. 37 sek. 2. Sebastian Balck „Elite-2“ +2 min. 31 sek.
2010-06-24

Bendroje įskaitoje I. Konovalovas liko dvidešimt pirmas

Sekmadienį JAV pasibaigusių daugiadienių "Tour of California" dviratininkų lenktynių septintajame etape "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 49-ą vietą, o bendroje įskaitoje liko 21-as.
2008-02-25

Dviratininkų lenktynėse JAV I. Konovalovas buvo 16-as

JAV vykstančiose daugiadienėse "Tour of California" dviratininkų lenktynėse ketvirtajame etape 16-as finišavo "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas, kuris bendroje įskaitoje iš 23-osios vietos pakilo į 22-ąją.Penktadienį 24 km atskiro starto lenktynėse lietuvis distanciją įveikė per 32 minutes 28 sekundes ir 1 min. 44 sek. atsiliko nuo etapą laimėjusio šių lenktynių lyderio amerikiečio Levi Leipheimerio:1. Levi Leipheimer (JAV) 30:47 2. David Millar (D. Britanija) atsiliko 29 sek.
2008-02-23

Dviratininkų lenktynėse JAV I. Konovalovas užėmė 23-ą vietą

Ketvirtadienį JAV pasibaigusiose daugiadienėse "Tour of California" dviratininkų lenktynėse trečiajame "Credit Agricole" komandos narys Ignatas Konovalovas užėmė 23-ą vietą.