Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guogis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guogis“.

Tikrai nesu nei Socialistinio Liaudies Fronto partijos rėmėjas, nei jos pasekėjas. Baisiuosi ja. Tačiau tai, kad tik šita partija ėmėsi viešumoje ginti Vilniaus viešojo transporto keleivių interesus, verčia apie daug ką susimąstyti.

A. Guogis: „Naujasis viešasis valdymas“ ir 21-asis amžius

Nuo 2007 metų Pilietinės visuomenės institutas skaičiuoja Lietuvoje pilietinės galios indeksą – 2009 metais jis siekė 35 balus iš 100, panaši situacija buvo ir 2010 metais – pilietinės galios indeksas siekė 35,5. Tyrimo modelis yra unikalus, sukurtas Lietuvos mokslininkų. Apklausiama 1000 respondentu nuo 15 iki 74 metų.
Lietuva 2013-01-21

Bėgikas S. Guogis pagerino 28 metus gyvavusį Lietuvos rekordą

Norvegijoje vykstančio Šiaurės ir Baltijos šalių jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionate šeštadienį lietuvis Silvestras Guogis ne tik iškovojo pirmąją vietą, bet ir 0,22 sek. pagerino 28 metus gyvavusį Lietuvos 400 m barjerinio bėgimo rekordą. 22-ejų metų Lietuvos bėgikas distanciją įveikė per 50,39 sek. Ankstesnis Lietuvos rekordas - 50,61 sek. - nuo 1984 metų liepos 19 dienos priklausė Rimantui Jurevičiui. Ernestas Raudys laimėjo šuolių į aukštį rungtį.
2012-07-21

Bėgikas S. Guogis Europos čempionate – 20-as

Helsinkyje (Suomija) vykstančio 21-ojo Europos lengvosios atletikos čempionato vyrų 400 m barjerinio bėgimo antrajame pusfinalyje ketvirtadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis finišavo paskutinis, aštuntas, o bendrojoje įskaitoje užėmė 20-ąją vietą. 22-ejų metų lietuvis distanciją įveikė per 51,15 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Trijuose pusfinalio bėgimuose dalyvavo 24 sportininkai. Atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 42 bėgikai, S. Guogis buvo 23-ias (51,25 sek.
2012-06-28

Bėgikas S. Guogis iškovojo pergalę Minske

Baltarusijos sostinėje Minske vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Lietuvos atstovas Silvestras Guogis laimėjo 400 m barjerinio bėgimo rungtį. 22-ejų metų lietuvis distanciją įveikė per 51,18 sek. Tai - geriausias Lietuvos sezono rezultatas.
2012-06-14

Bėgikas S. Guogis universiadoje pateko į pusfinalį

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos varžybų vaikinų 400 m barjerinio bėgimo atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Silvestras Guogis užėmė 15-ąją vietą ir pateko į pusfinalį. 21-erių metų lietuvis distanciją įveikė per 51,65 sek. ir antrajame atrankos bėgime finišavo penktas.