gulnaz gubaidulina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gulnaz gubaidulina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gulnaz gubaidulina“.

Lauros Asadauskaitės įpėdinė: 25-erių lietuvė – pasaulio taurės varžybų prizininkė

Šiandien Astanoje vykusiame 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės moterų varžybų finale Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė užėmė trečiąją vietą, o Ieva Serapinaitė – 10-ąją. Fechtavimosi rungties varžybos vyko ketvirtadienį.
2018-06-22

Ieva Serapinaitė Europos čempionate – šešta, Aurelija Tamašauskaitė – 31-a

Šiandien Minske vyko 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nesivaržė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalijo 7–8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 281 tašką. A. Tamašauskaitė, plaukdama baseine, užtruko 2 min. 37,83 sek.