guillemas vivesas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guillemas vivesas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guillemas vivesas“.

„Žalgirio“ varžovas – išretintas traumų, bet pavojingas

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šiandien bandys žengti dar vieną žingsnį atkrintamųjų varžybų link. Žalgiriečiai Eurolygos rungtynėse namie susikaus su Ispanijos čempione Valensijos „Basket“ komanda. Vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso parodys penkerias 19-ojo turo rungtynes. Valensijos krepšininkai po 10 pralaimėjimų iš eilė grįžo į pergalių kelią. Jie laimėjo tris iš pastarųjų keturių Eurolygos mačų.
2018-01-18

Šaras apie „Valencia“: vienas kuria, o kiti stovi su užtaisytais ginklais

Ispanijos ir Lietuvos čempionai. Tokią dvikovą bus galima išvysti ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse Valensijoje. Šeimininkai namie priims Kauno „Žalgirio“ krepšininkus. Pasak vyriausiojo svečių trenerio Šarūno Jasikevičiaus, pagrindinis „Valencia“ žaidimo variklis – Guillemas Vivesas. Įžaidėjas renka 4,7 taško, atlieka po keturis rezultatyvius perdavimus. „G. Vivesas kuria, o visi kiti stovi kampuose arba pusiaukraštuose su užtaisytais ginklais. Įžaidėjas – tikras komandos vedlys.
2017-12-20

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Eurobasket 2017. C grupė: ryškūs favoritai ir ilgai laukti sugrįžimai

Ispanija ir Kroatija. Tokios žvaigždžių perpildytos komandos susitiks pirmajame Europos krepšinio čempionato etape. Į likusius du C grupės aštuntfinalio kelialapius pretenduoja juodkalniečiai bei čekai. Vengrai ir rumunai krepšinį žaisti kol kas mokosi. Arba prisimena, kaip tai daryti. Ispanija Ispanijos rinktinė (nuotr. SCANPIX) Didžiausios pergalės. Nuolat galingą rinktinę surinkdavusiems ispanams prireikė laiko, kol užaugo auksinė ir varžovus traiškanti karta.