guilherme cioletti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guilherme cioletti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guilherme cioletti“.

„Jonavos“ naujokas padidino komandos šansus kovoje dėl išlikimo

Paskutinėje vietoje esanti „Jonava“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją ir iškovojo labai svarbią pergalę namuose. Jonavos miesto klubas Lietuvos futbolo A lygos 22-ojo turo rungtynėse 3:1 (0:0) įveikė tiesioginę konkurentę „Palangą“, kuri taip pat nuožmiai kovoja dėl išlikimo. Pirmajame kėlinyje ilgiau kamuolį kontroliavo svečiai, tačiau jonaviečiai surengė pavojingų išpuolių.
2018-08-18

Dariaus Gvildžio debiutas „Jonavoje“ pažymėtas lygiosiomis

Prie „Jonavos“ vairo stojęs strategas Darius Gvildys su nukraujavusia komanda sugebėjo iškovoti tašką. Jonaviečiai Lietuvos futbolo A lygos 14-ojo turo susitikime namuose be įvarčių išsiskyrė su „Trakais“ – 0:0. 2-ąją minutę svečiai galėjo išsiveržti į priekį. „Trakų“ atakų lyderis Etienne’as iššoko prieš vartininką Guilherme Cioletti, tačiau iš gana aštraus kampo smūgiavo tiesiai į vartų sargą.
2018-05-16

„Atlantas“ iškovojo pirmąją sezono pergalę namuose

Tris iš eilės pralaimėjimus patyręs Klaipėdos „Atlantas“ grįžo į pergalingas vėžes bei šoktelėjo į ketvirtąją A lygos turnyro lentelės vietą. 9-ojo turo Lietuvos futbolo čempionato susitikime namuose atlantiečiai 1:0 (1:0) nugalėjo „Jonavą“. Vienintelis šių rungtynių įvartis buvo pelnytas 2-ąją minutę. „Atlantas“ apsigynė nuo varžovų pakelto kampinio ir surengė žaibišką kontrataką, kurios metu Edvinas Baniulis perdavė kamuolį į baudos aikštelę Anilui Kočui. Šis tiksliai smūgiavo pažeme.
2018-04-25

Rezultatyvų pasirodymą surengęs „Stumbras“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės

A lygos rungtynėse trečiadienio vakarą susitiko komandos, prie kurių vairo stovi strategai iš Portugalijos: Mariano Barreto treniruojamas Kauno „Stumbras“ priėmė „Jonavą“, kuriai vadovauja Filipe Ribeiro. Akivaizdiai pranašesni pasirodė esantys kauniečiai, kaimyninio miesto komandą sutriuškinę 4:0. 6-ąją minutę „Stumbras“ džiaugėsi pirmuoju įvarčiu.
2018-04-04

„Jonava“ išvykoje nubaudė klydusius „Žalgirio“ futbolininkus

A lygos sezono pradžioje keturis turus įvarčio nepraleidęs Vilniaus „Žalgiris“ penktadienio vakarą namie netikėtai krito prieš „Jonavos“ komandą – 1:2. Pirmąkart šiame sezone rungtynes starto sudėtyje pradėjo „Žalgirio“ saugas Serge'as Nyuiadzis, pelnęs trenerio Aurelijaus Skarbaliaus pasitikėjimą pergalingame draugiškame mače prieš Balstogės „Jagiellonia“ komandą. Prancūzas šiame susitikime pasižymėjo aktyvumu, nemažai vilniečių atakų buvo rezgama per jį.