guerrero

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „guerrero“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „guerrero“.

„Copa America“: Peru į pusfinalį išvedė snaiperis Paolo Guerrero

Antrąja Pietų Amerikos futbolo čempionato „Copa America“ pusfinalio dalyve tapo Peru rinktinė. Peru futbolininkai ketvirtfinalio mače 3:1 nukovė Bolivijos vienuolikę ir pusfinalyje susitiks su varžybų šeimininke Čile. Mačo didvyriu tapo visus tris Peru įvarčius pelnęs Paolo Guerrero. Rio de Žaneiro „Flamengo“ klubui atstovaujantis puolėjas pasižymėjo 20, 23 ir 74 minutėmis. Bolivijos ekipai paguodos įvartį 84-ąją minutę iš 11m baudinio įmušė Marcelo Moreno.
2015-06-26

Kaip tai įmanoma? Ekvadore – įvartis iš fantastikos srities

Fernando Guerrero. Turbūt net aistringiausiems futbolo fanams mažai ką sakanti pavardė. Na, nebent kažkas prisimins, jog jaunas ekvadorietis trumpą laiką atstovavo “Burnley” komandai. Šiuo metu 24 metų 170 cm ūgio puolėjas rungtyniauja gimtajame Ekvadore, “Intependiente Jose Teran” klube ir neseniai sukūrė tikrą futbolo stebuklą, įmušdamas protu sunkiai suvokiamą įvartį. Atletas jau buvo beveik užribyje ir atliko galingą smūgį vartų link.