grosseto

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „grosseto“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „grosseto“.

Tomo Danilevičiaus įvarčiai išvedė „Livorno“ į finalą

30-metis Lietuvos rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius kiek sumažino savo apsukas atstovaudamas nacionalinei mūsų šalies komandai, bet toliau tęsia savo šėlsmą Italijos „Serie B“ lygoje. Vakar vykusiose atsakomosiose „Serie B“ atkrintamųjų varžybų pusfinalio rungtynėse tarp „Livorno“ ir „Grosseto“ mūsiškis net du kartus nuginklavo varžovų vartininką ir išvedė savo klubą į finalą, kuriame ir spręsis trečiojo kelialapio į aukščiausią Italijos futbolo lygą – „Serie A“ – likimas.
2009-06-12

T. Danilevičius: „Apsilankysiu bažnyčioje ir valgysiu daugiau daržovių“

Rezultatyviausiam visų laikų Lietuvos rinktinės futbolininkui Tomui Danilevičiui šį sezoną Italijoje niekaip nepavyksta nuginkluoti varžovų vartininkų. Nepaisant to, futbolininkas nepraranda optimizmo.
2009-01-20

T. Danilevičius nori likti „Livorno“ klube

Italijos žiniasklaida linksniuoja Lietuvos rinktinės puolėjo Tomo Danilevičiaus pavardę. Skelbiama, kad „Livorno“ klubui atstovaujantis 30 m. klaipėdietis sudomino kai kuriuos „Serie B“ klubus. Lietuvio tokie Italijos spaudos pranešimai nenustebino.
2008-12-09

T. Danilevičiaus klubas iškovojo lygiąsias

Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) čempionato 11-ojo turo rungtynėse antradienį „Livorno“ komanda, kuriai atstovauja Tomas Danilevičius, svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:0) su „Ascona“ ekipa. T. Danilevičius žaidė iki 70-osios min. „Livorno“, po 11 rungtynių turintis 16 taškų, tarp 22 klubų yra dešimtas. Pirmauja po 21 tašką surinkusios „Grosseto“ ir „Empoli“ komandos.
2008-10-29

Lietuva prieš Rusiją kausis be keturių savo lyderių

Šiandien 20 valandą Vokietijos mieste Burghauzene draugiškame susitikime savo jėgas išmėgins Lietuvos ir Rusijos rinktinių futbolininkai. Mūsiškiams šios rungtynės bus dar viena puiki proga patikrinti savo jėgas prieš artėjantį atrankos į 2010-ųjų metų Pasaulio futbolo čempionatą ciklą, o rusams tai bus paskutinė repeticija prieš jau šį šeštadienį Austrijoje ir Šveicarijoje startuosiančias Europos pirmenybes.
2008-06-04

M. Stankevičiaus ir T. Danilevičiaus ekipos Italijoje tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį baigėsi Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) 22 komandų reguliariojo sezono turnyras, kuriame penktąją vietą su 72 taškais užėmė bei dėl vietos elitinėje lygoje (Serie A) kovos Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas. Paskutiniojo turo mačą išvykoje „Brescia“, kuriose gretose žaidė lietuvis, su devynioliktojoje pozicijoje likusia „Avellino“ (36 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje svečiai pirmavo po Andrea Rispoli (5 min.), tačiau netrukus (9 min.
2008-06-02

Aštuntasis T. Danilevičiaus įvartis Italijos antrajame divizione

Aštuntąjį įvartį Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, o keturioliktą vietą 22 ekipų turnyre užimantis lietuvio „Grosseto“ (46 tšk.) klubas šeštadienį XXXIX turo rungtynėse namuose 3:0 (3:0) sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje esančią „Bologna“ (75 tšk.) vienuolikę. Iki 77-os minutės žaidęs puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo 36-ą minutę, padidindamas šeimininkų persvarą iki 2:0. Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Agostino Garofalo (7 min.) ir Luigi Consonni (39 min.
2008-05-11

Ketvirtasis Tomo Danilevičiaus įvartis Italijoje

Ketvirtąjį įvartį Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, tačiau penkioliktąją vietą 22 komandų turnyre užimanti lietuvio „Grosseto“ (39 tšk.) komanda šeštadienį namuose XXXV turo mačą 1:2 (1:2) pralaimėjo į dvyliktąją poziciją pakilusiai „Triestina“ (45 tšk.) komandai. Svečiai pirmavo po Pablo Mariano Granoche‚o (17 min.) minutę įvarčio, o visą mačą žaidęs Lietuvos rinktinės puolėjas netrukus (23 min.) išlygino rezultatą.
2008-04-13

Trečiasis T. Danilevičiaus įvartis Italijos antrajame futbolo divizione

Trečiąjį įvartį į penkioliktąją vietą Italijos antrajame futbolo divizione pakilusiai „Grosseto“ (39 tšk.) komandai pelnė Tomas Danilevičius, o lietuvio ekipa šeštadienį XXXIV turo rungtynes svečiuose 3:0 (1:0) laimėjo prieš devynioliktojoje pozicijoje esančią „Avelino“ (30 tšk.) vienuolikę. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visą susitikimą ir 19 minutę įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Agostino Garofalo (47 min.) ir Marria Graffiedis (68 min.
2008-04-06

Antrasis T.Danilevičiaus įvartis

Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Tomas Danilevičius Italijos „Serie B“ pirmenybėse įmušė savo antrąjį įvartį, atstovaudamas „Grosseto" klubui. Lietuvis jau 3-ą minutę pasiuntė kamuolį į vieno čempionato lyderio „Lecce“ vartus, bet dar pirmajame kėlinyje varžovai rezultatą išlygino ir mačas baigėsi 1:1. T.Danilevičius 62-ąją minutę buvo pakeistas.