Grinsboro Swarm

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Grinsboro Swarm“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Grinsboro Swarm“.

Rezultatyvaus Arnoldo Kulbokos pasirodymo komandos pergalei neužteko

Arnoldas Kulboka G lygoje surengė rezultatyvų pasirodymą. Grinsboro „Swarm“ komandos lietuvis per 27 minutes pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 0/1 baud.), atkovojo 2, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir kartą prasižengė. „Swarm“ komanda 107:120 (21:37, 38:23, 30:31, 18:29) nusileido „College Park Skyhawks“ ekipai.
2022-03-07

Arnoldas Kulboka svariai prisidėjo prie komandos pergalės

Arnoldas Kulboka G lygoje surengė rezultatyvų pasirodymą ir su Grinsboro „Swarm“ (3/2) šventė pergalę. Lietuvio klubas rezultatu 108:94 (32:21, 32:25, 18:31, 26:17) nugalėjo Vašingtono „Capital City Go-Go“ (4/2) ekipą. A. Kulboka per 31 minutę pelnė 23 taškus (2/3 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą ir 2 kartus prasižengė. Jis savo komandoje buvo rezultatyviausias.
2022-01-18

Arnoldas Kulboka G lygos mače pataikė net septynis tritaškius

Arnoldas Kulboka G lygos žiemos turnyre surengė rezultatyvų pasirodymą. Grinsboro „Swarm“ lietuvis per 28 minutes pelnė 28 taškus (2/2 dvit., 7/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9, perėmė kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir 4 kartus suklydo. Jis buvo rezultatyviausias komandoje, kuri 122:118 įveikė Memfio „Hustle“ krepšininkus. Nugalėtojams dar 20 taškų surinko Xavieras Sneedas, pralaimėjusiems Cameronas Youngas pelnė 29 taškus.
2021-12-21

Pergalę galėjęs atnešti Arnoldo Kulbokos metimas skriejo pro šalį

Rakto į pergalę NBA G lygoje neatranda Grinsboro „Swarm“ (0-5) komanda, kurioje rungtyniauja Arnoldas Kulboka. Lietuvio klubas namuose 82:83 (17:23, 21:13, 19:19, 25:28) nusileido „Lakeland Magic“ (2-3) krepšininkams. 28 minutes žaidęs A.Kulboka pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo.