ghita beltman

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ghita beltman“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ghita beltman“.

Edita Pučinskaitė "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynėse Italijoje liko aštunta

Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse geriausiai iš lietuvių pasirodžiusi "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė lenktynių nugalėtoja tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimėjo 7 min. 22 sek.
2003-09-22

Edita Pučinskaitė prarado dviratininkių lenktynių Italijoje lyderės poziciją

Italijoje vykstančiose daugiadienėse "Giro della Toscana Internazionale Femminile" dviratininkių lenktynėse lyderės poziciją po ketvirtojo etapo šeštadienį prarado "S.C. Michela Fanini Record Rox" ekipai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkė užima devintąją vietą bei lydere tapusiai švedei Susannei Ljungskog pralaimi 7 minutes ir 22 sekundes.
2003-09-21

Dviratininkių lenktynėse Prancūzijoje Jolanta Polikevičiūtė pirmadienį finišavo devyniolikta

Prancūzijoje vykstančių daugiadienių "Tour de L`Aude Feminin" dviratininkių lenktynių trečiame etape pirmadienį devynioliktąją vietą užėmė "Team 2002 Aurora RSM" komandai atstovaujanti Jolanta Polikevičiūtė. Lietuvos dviratininkė 121 km distancijoje finišavo kartu su pagrindine grupe - po 3 valandų 13 minučių ir 56 sekundžių. Etapo nugalėtoja tapo olandė Ghita Beltman, aplenkusi tautietę Mirjam Melchers bei varžybų lyderę bendroje įskaitoje norvegę Anitą Valen.