geraldas armwoodas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „geraldas armwoodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „geraldas armwoodas“.

KMT dramoje – šiauliečių sugrįžimas ir pralaimėjimas per pratęsimą prieš „Dzūkiją“

„Šiaulių-7bet“ (1/3) ekipa atsiliko triuškinamai, tačiau ketvirtajame kėlinyje grįžo į rungtynes, išplėšė pratęsimą ir tik jame patyrė pralaimėjimą. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) B grupės mače Alytaus „Dzūkija“ (2/2) palaužė varžovus 111:101 (23:18, 25:18, 25:20, 21:38, 17:7). Pirmosiose tarpusavio „Citadele KMT“ rungtynėse „Dzūkija“ taip pat buvo pasiekusi pergalę 96:91. Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) klubai jau susitiko kartą, ten taip pat laimėjo alytiškiai (75:66). A...