genadijus kozlovskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „genadijus kozlovskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „genadijus kozlovskis“.

Istorinę bronzą iškovojusios ėjikės: ant pakylos lipo trys kartos

Istorinius rezultatus Europos taurės varžybose pasiekę ėjikai į Lietuvą sugrįžo be fanfarų. Dvi pozicijos aštuntukuose bei moterų komandos bronza mūsiškiams tarpinė stotelė prieš svarbiausią metų startą – pasaulio lengvosios atletikos čempionatą.
2017-05-23

Lietuvos ėjikai Europos jaunimo čempionate – dvylikti

Ostravoje (Čekija) vykstančio 8-ojo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato 20 km sportinio ėjimo varžybose Lietuvos atstovai - Inga Mastianica ir Genadijus Kozlovskis užėmė 12-ąsias vietas. Merginų varžybas, kuriose dalyvavo 20 sportininkių, laimėjo 20-metė rusė Tatjana Minejeva. Ji distanciją įveikė per 1 val. 31 min. 42 sek. 22-ejų metų I. Mastianica nuo jos atsiliko 13 min. 2 sek. Sidabras atiteko taip pat Rusijos atstovei, o bronza - Ispanijos ėjikei.
2011-07-17

Ėjikas Donatas Škarnulis varžybose Prancūzijoje iškovojo 7-ąją vietą

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Donatas Škarnulis 50 km distancijoje užėmė septintąją vietą. Tai aukščiausia Lietuvos ėjikų tokiose varžybose užimta vieta. D. Škarnulis nuotolį įveikė per 3 val. 53 min. 43 sek. Nugalėjo rusas Denisas Nižegorodovas - 3 val. 42 min. 47 sek. Iš 41 dalyvio finišą pasiekė 24. Jaunimo varžybose 10 km nuotolyje Genadijus Kozlovskis tarp 43 sportininkų užėmė 14-ąją vietą (44 min. 28 sek.