geert omloop

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „geert omloop“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „geert omloop“.

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje antradienį Saulius Ruškys finišavo 34-as

67-ą kartą antradienį vykusiose tradicinėse "GP Stad Zottegem-Dr.Tistaert Prijs" dviratininkų lenktynėse Belgijoje 34-ąją vietą tarp 63 dalyvių užėmė "Marlux-Wincor Nixdorf" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys.
2003-08-20

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje Saulius Šarkauskas finišavo šešioliktas

Belgijoje vykusiose "GP Frans Melckenbeeck" dviratininkų lenktynėse šešioliktąją vietą užėmė Saulius Šarkauskas. 168 km distancijoje Lietuvos dviratininkas 1 minutę ir 35 sekundes finiše pralaimėjo nugalėtoju tapusiam olandui Matthei Pronkui: 1. Matthe Pronk (Olandija) 4:00:002. Geert Omloop (Belgija) atsiliko 18 sek.