gediminas mažeika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas mažeika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas mažeika“.

Naujas karjeros žingsnis: buvęs Lietuvos futbolo teisėjas tapo UEFA inspektoriumi

Buvęs vienas geriausių ir žinomiausių Lietuvos futbolo arbitrų Gediminas Mažeika pradeda naują karjeros kelią. Lietuvis oficialiai buvo patvirtintas ir tapo naujuoju UEFA inspektoriumi. Kiekvienais metais vykdomi specialūs kursai tarptautinę (UEFA) kategoriją turintiems inspektoriams, kur atnaujinamos žinios, supažindinama su naujovėmis, taisyklių interpretacijomis, nauja metodika. Tokiuose kursuose gegužės mėnesį pirmą kartą dalyvaus ir naująjį karjeros kelią pradėjęs G. Mažeika.
2023-05-03

Šį savaitgalį Prienuose – dviguba mažojo futbolo šventė garsių vardų apsuptyje

Jau šį penktadienį ir šeštadienį (gegužės 20 ir 21 d.) Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro stadione vyks du dideli mažojo futbolo renginiai. Šeštadienį (gegužės 21 d.) nuo 12 valandos įvyks antrasis Lietuvos mažojo futbolo Arimex taurės turnyras. Dėl įspūdingo trofėjaus Prienuose susigrums aštuonios mažojo futbolo Lietuvos komandos.
2022-05-19

Futbolo teisėjas Mažeika – apie neteisingus sprendimus ir pokalbius su žvaigždėmis

„TV3 Sport“ tęsia pokalbių ciklą su sporto žmonėmis ir šįsyk podkasto svečias geriausias Lietuvos futbolo teisėjas Gediminas Mažeika. Su juo komentatorius Paulius Jakelis kalba apie patirtis bendraujant su garsiausiais pasaulio futbolininkais, teisėjo darbo užkulisius, klaidas ar neteisingus sprendimus ir daug kitų įdomių dalykų.
2020-06-23

Lietuvio sėkmė: teisėjavo visai futbolo „grietinėlei“, o likimas dovanoja tą patį klubą

Lietuvoje futbolas išgyvena seniai neregėtą nuosmūkį, nacionalinė komanda jau yra atsidūrusi tarp pačių silpniausių ne tik Europos, bet ir viso pasaulio rinktinių, tačiau yra ir džiuginančių individualių pasiekimų. Tai – lietuviai futbolo teisėjai su Gediminu Mažeika priešakyje. Dabar lietuvių teisėjų brigada stos į dar vieną rimtą išbandymą UEFA Europos lygoje.
2019-10-03

Įvertinimas lietuviams: teisėjaus Čempionų lygos rungtynėms 81 tūkst. žmonių akivaizdoje

Geriausias Lietuvos futbolo teisėjas Gediminas Mažeika sulaukė dar vieno patrauklaus pasiūlymo – trečiadienį jis ir dar 5 lietuviai arbitrai švilps UEFA Čempionų lygos rungtynėse. Tai – aukščiausias šio sezono Lietuvos teisėjų pasiekimas. G. Mažeika teisėjaus A grupės rungtynėms, kuriose susitiks Dortmundo „Borussia” ir Briugės „Club”.  Jam asistuos šoniniai teisėjai Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas.
2018-11-28

Lietuvis teisėjavo „Arsenal“ rungtynėms, parodė raudoną kortelę

Lietuvis Gediminas Mažeika vėlų ketvirtadienio vakarą darbavosi UEFA Europos lygos rungtynėse Londone, kur vietos „Arsenal“ susitiko su Lisabonos „Sporting“. Mačas baigėsi lygiosiomis 0:0, o pagrindiniu teisėju dirbęs lietuvis savo kišenėje turėjo dažnai ieškoti kortelių. 87-ąją minutę jis parodė raudoną kortelę „Sporting“ gynėjui Jeremy Mathieu. Prieš tai geltonas korteles spėjo užsidirbti du „Arsenal“ žaidėjai ir trys „Sporting“ atstovai.
2018-11-09

Latvijoje Tomas Ražanauskas pergudravo Valdą Dambrauską

Latvijos Virslygos 19-ajame ture susitiko dviejų lietuvių treniruojamos futbolo komandos. Minimalią pergalę šventė Tomo Ražanausko ekipa. Jūrmalos „Spartaks“ penktadienį svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Rygos FS, kuriai vadovauja Valdas Dambrauskas. Lemiama tapo 40-oji minutė, kai kamuolį į vartus nukreipė Aleksandaras Kosoričius. Kitose rungtynėse „Jelgava“ namuose 0:2 (0:1) nusileido „Liepaja“. 11-ąją minutę tikslus buvo Erikas Punculis, 56-ąją – Verneris Apinis.
2018-08-24

„Žalgiris“ pasiekė sunkią pergalę Utenoje

Penktojo A lygos čempionų titulo link artėjantis Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo dar vieną pergalę prieš Utenos „Utenio“ komandą. 25 turo rungtynėse svečiuose čempionai uteniškius palaužė rezultatu 2:1. Rungtynės prasidėjo energingomis vilniečių atakomis ir bandymais anksti pelnyti įvartį. Utenos komanda tą šturmą atlaikė, tačiau šeimininkams porą kartų šypsojosi sėkmė.
2017-09-20

Gedimino Mažeikos brigada teisėjaus Europos čempionato pusfinalyje!

Gediminas Mažeika dar kartą perrašo Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) istoriją. UEFA patvirtino paskyrimus Lenkijoje vykstančiame UEFA U-21 turnyre. Pusfinalio susitikime tarp Anglijos ir Vokietijos komandų teisėjaus G. Mažeika ir jo asistentai Vytautas Šimkus, Vytenis Kazlauskas, Donatas Rumšas, Robertas Valikonis. Rezervinis teisėjas – lenkas Michalas Obukowiczas. Rungtynės vyks birželio 27-ąją, 19 valandą Lietuvos laiku.
2017-06-25

Lietuviai teisėjavo Europos čempionato rungtynėse

Lietuvos futbolo teisėjų brigada teisėjavo Europos U-21 čempionato finalinio etapo Lenkijoje rungtynėse. Jose Anglijos rinktinė 2:1 (0:1) nugalėjo Slovakijos komandą. 23-ąją minutę įmušė slovakas Martinas Chrienas, bet vėliau įvarčius pelnė anglai. 50-ąją minutę tikslus buvo Alfie Mawsonas, 61-ąją – Nathanas Redmondas. Rungtynių teisėju dirbo Gediminas Mažeika, asistentais – Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas, papildomais arbitrais – Donatas Rumšas bei Robertas Valikonis.