g lygos ignite

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g lygos ignite“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g lygos ignite“.

Matas Buzelis buvo tarp rezultatyviausių, bet „Ignite“ pratęsė pralaimėjimų seriją

Skaudų pralaimėjimą G lygoje patyrė „G League Ignite“ ekipa. Jasono Harto auklėtiniai svetimoje arenoje 105:132 (23:37, 32:32, 26:37, 24:26) nusileido „Long Island Nets“ krepšininkams. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 36 žaidimo minutes įmetė 15 taškų (6/15 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo 4 metimus, tačiau pažeidė taisykles 5 kartus ir suklydo 2 sykius. „Ignite“: Gabe Yorkas 19 (2/7 dvit.
2024-03-06

Matas Buzelis buvo vienas rezultatyviausių, bet pergalei to nepakako

Triuškinamą nesėkmę G lygoje patyrė „G League Ignite“ ekipa, kurią atstovauja Matas Buzelis. Jasono Harto auklėtiniai svetimoje arenoje 111:132 (31:35, 23:33, 30:34, 27:30) nusileido „Texas Legends“ krepšininkams. M. Buzelis pralaimėtojų gretose per 26 žaidimo minutes surinko 12 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir suklydo 5 sykius. „Ignite“: Tyleris Smithas 24 (7/12 dvit.
2024-02-28

Matas Buzelis surengė dar vieną efektingą pasirodymą, bet pergalei to neužteko

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „G League Ignite“ komanda. Jasono Harto treniruojama komanda namuose 117:124 (31:38, 35:28, 23:28, 28:30) nusileido „South Bay Lakers“ klubui. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 33 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (6/13 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 2 kartus bei suklydo 1 sykį. Lietuvis šiąnakt pasižymėjo efektingu bloku. „Lakers“: Jalenas Hood-Schifino 29 (7/8 dvit., 2/4 trit.
2024-02-26

Dar vienas Mato Buzelio dvigubas dublis neišgelbėjo „Ignite“ nuo nesėkmės

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „Ignite“ ekipa. Jasono Harto treniruojama komanda svetimoje arenoje 103:110 (31:26, 21:31, 33:31, 18:22) nusileido „Ontario Clippers“ krepšininkams.  Matas Buzelis pralaimėjusiems per 33 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), sugriebė 10 kamuolių, perėmė kamuolį, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 3 kartus bei padarė 5 klaidas.  „Ignite“: Johnas Jenkinsas 30 (6/8 dvit., 5/8 trit., 4 atk. kam., 7 rez. perd.
2024-02-08

Žvaigždė už Atlanto – Matas Buzelis prakalbo apie svajonę tapti NBA čempionu, stipriąsias savo savybes ir idealus

Matas Buzelis – vienas unikaliausių augančių krepšinio talentų. 19-mečiui Lietuvos ir JAV pilietybes turinčiam krepšininkui buvo prognozuotas net pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas, tačiau net ir suprastėjus spėjimams, žiūrėti į jaunuolio žaidimą vis dar itin smagu.
2024-02-06

Matas Buzelis G lygoje pasižymėjo dar vienu dvigubu dubliu

Matas Buzelis pasižymėjo dvigubu dubliu, bet lietuvio atstovaujamas „Ignite“ (1-17) klubas G lygoje svečiuose 89:107 (18:28, 23:24, 26:31, 22:24) nusileido Memfio „Hustle“ (8-7) komandai. M. Buzelis pelnė 16 taškų (8/16 dvit., 0/2 trit., 0/1 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė ir padarė šešias klaidas.
2024-02-05

Rezultatyvus Mato Buzelio pasirodymas G lygoje pergalės neatnešė

Skaudų pralaimėjimą G lygoje patyrė „Ignite“ ekipa. Jasono Harto treniruojama komanda savo sirgalių akivaizdoje 96:116 (18:24, 25:39, 27:33, 26:20) nusileido „Oklahoma City Blue“ krepšininkams. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 17 taškų (8/9 dvit., 0/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, tačiau po dukart suklydo ir prasižengė.
2024-01-30

Matas Buzelis G lygoje surengė puikų pasirodymą – pasižymėjo dvigubu dubliu

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „Ignite“ komanda. Jasono Harto treniruojama komanda namuose 88:107 (33:28, 17:33, 14:28, 24:18) nusileido „Stockton Kings“ klubui. Matas Buzelis pralaimėjusiems per 35 minutes įmetė 20 taškų (3/6 dvit., 4/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet prasižengė 4 kartus bei suklydo 2 sykius. „Kings“: Masonas Jonesas 21 (4/5 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.), Jalenas Slawsonas (6/8 dvit., 9 atk. kam.
2024-01-16

Matas Buzelis G lygos rungtynėse surengė rezultatyvų pasirodymą

Pralaimėjimą G lygoje patyrė „Ignite“ krepšininkai. Jasono Harto auklėtiniai namų arenoje 103:117 (19:30, 29:30, 30:24, 25:33) nusileido „Iowa Wolves“ ekipai. Matas Buzelis pralaimėtojų gretose per 30 žaidimo minučių surinko 16 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, bet prarado 3 kamuolius ir tiek pat kartų prasižengė. „Wolves“: Tyrese Martinas 30 (3/8 dvit., 6/11 trit., 13 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.