g lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g lyga“.

Deividas Sirvydis pataikė keturis tritaškius, jo komanda laimėjo

Deividas Sirvydis antrinėje NBA G lygoje sužaidė rezultatyvias rungtynes. Puolėjo atstovaujam Detroito „Motor City Cruise“ komanda rezultatu 126:112 (19:27, 33:22, 39:25, 35:38) įveikė „Maine Celtics“ krepšininkus. Lietuvis per 21 minutę pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 4/5 trit., 0/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė. Nugalėtojams Cheickas Diallo surinko 25 taškus ir 18 atkovotų kamuolių, Sabenas Lee pelnė 20 taškų.
2022-01-31

Deividas Sirvydis G lygoje realizavo penkis tritaškius

Deividas Sirvydis G lygos žiemos turnyre primėtė tritaškių, tačiau jo atstovaujama ekipa patyrė nesėkmę. Detroito „Motor City Cruise“ komanda 97:99 (32:26, 14:24, 31:26, 20:23) nusileido Oklahomos „Blue“ klubui. Lietuvis per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/13 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet 4 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.
2021-12-22

Brazdeikis rezultatyviai baigė pasirodymą G lygoje

Ignas Brazdeikis su „Westchester Knicks“ komanda baigė pasirodymą G lygoje. Puolėjo atstovaujama ekipa 130:124 įveikė „Eria BayHawks“ klubą, bet to nepakako patekti į atkrintamąsias. I.Brazdeikis per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/11 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po kartą prasižengė ir suklydo.
2021-03-06

Brazdeikis buvo šalia trigubo dublio, bet komanda neteko šansų žaisti atkrintamosiose

Ignas Brazdeikis G lygos rungtynėse užfiksavo dar vieną solidų pasirodymą. „Westchester Knicks“ komandos puolėjas per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/11 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 8, perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, bet kartą suklydo. Jo atstovaujama komanda 120:122 nusileido „Ague Caliente Clippers“ ekipai.  Po šio pralaimėjimo „Westchester Knicks“ neteko šanso patekti į atkrintamąsias G lygos varžybas.
2021-03-05

Šalia dvigubo dublio buvęs Brazdeikis vedė ekipą į pergalę

Ignas Brazdeikis G lygos rungtynėse buvo arti dvigubo dublio. „Westchester Knicks“ komandos puolėjas per 26 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/7 trit., 1/2 baud.), 9 kamuolius atkovojo, 2 perėmė, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė. Jo atstovaujama komanda 116:95 įveikė „Salt Lake City Stars“ krepšininkus.
2021-02-26

G lygoje Brazdeikis vėl surengė rezultatyvų pasirodymą

Ignas Brazdeikis G lygoje sužaidė rezultatyvų mačą, bet jo atstovaujama „Westchester Knicks“ 115:123 nusileido „Long Island Nets“ ekipai. Lietuvos pilietybės siekiantis krepšininkas per 39 minutes pelnė 24 taškus (9/15 dvit., 1/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 8, perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir 4 kartus prasižengė. Nugalėtojams 25 taškus pelnė Reggie Perry. Pralaimėjusiems Louisas Kingas.Daugiau surinko 22 taškus.
2021-02-17

Trauma išvedė iš rikiuotės Brazdeikį

G lygos burbule pirmąsias rungtynes puikiai sužaidęs ir 28 taškus pelnęs Ignas Brazdeikis antrame mače nepasirodys. Vestčesterio „Knicks“ prieš pat antrąsias rungtynes paskelbė, kad 22-ejų metų I.Brazdeikis patyrė čiurnos traumą, o kada Kanados pilietybę turintis lietuvis galės sugrįžti į aikštę – nežinoma. Lietuvis į dukterinę NBA lygą atvyko iš Niujorko „Knicks“ ekipos.
2021-02-12

Brazdeikis buvo nesulaikomas NBA G lygos starte

Ignas Brazdeikis solidžiu žaidimu pradėjo sezoną G lygoje. Lietuvos piliečiu greitai turėsiantis tapti krepšininkas per 36 minutes pelnė 28 taškus (10/12 dvit., 2/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir trissyk prasižengė. Jo atstovaujama „Westchester Knicks“ rezultatu 125:120 įveikė „Fort Wayne Mad Ants“ ekipą.
2021-02-11

Ant „Knicks“ suolo tūnantis Brazdeikis žais G lygos burbule

Niujorko „Knicks“ atstovaujantis puolėjas 22-ejų metų Ignas Brazdeikis išsiųstas tobulėti į G lygą. G.Brazdeikis, Dennisas Smithas ir Jaredas Harperis prisijungs prie Vestčesterio „Knicks“ komandos. I.Brazdeikis per ketverias NBA rungtynes šį sezoną žaidė vos po minutę, pelnydavo po 0,5 taško ir atkovodavo po 0,5 kamuolio. G lygoje organizuojamas burbulas, kuris įvyks vasario 10 – kovo 11 dienomis, jame dalyvaus 18 komandų, kurios sužais po 15 reguliariojo sezono rungtynių.
2021-02-01

Potencialus pirmasis šaukimas vietoje NCAA pasirinko pirmąjį oficialų atlyginimą

Kalifornijos mokyklos krepšinio žvaigždė Jalenas Greenas nusprendė kitame sezone žaisti G lygoje. Paprastai jaunieji JAV talentai po mokyklos persikelia rungtyniauti į NCAA, tačiau 18 metų 196 cm ūgio atletas nusprendė elgtis kitaip. J.Greenui 2021 metų naujokų biržoje žadamas pirmasis šaukimas. Praėjusiais metais panašiu keliu žengė Lamelo Ballas ir RJ Hamptonas. Tačiau jie pasirinko žaisti Australijoje ir tai nelabai patiko NBA komisarui Adamui Silveriui.