g. leščinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. leščinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. leščinskaitė“.

Biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė – apie akyse kritusius rusus ir tragišką Pjongčangą

Lietuvos biatlono rinktinė iškovojusi keturias vietas 2018-ųjų Pjongčango olimpinėse žaidynėse. Po dvi vakansijas priklauso vaikinams ir merginoms. Nemaža tikimybė, kad vieną pozicijų užims 21-erių vilnietė Gabrielė Leščinskaitė. Prie kritikos priprato Į dalyvio kortelę Pjongčange realiai pretenduoja dar dvi biatlonininkės – 32-ejų Natalija Kočergina ir 33-ejų Diana Rasimovičiūtė. Pasak G. Leščinskaitės, merginų atranka vyks kone iki olimpinių žaidynių starto.
2017-12-21

Gabrielė Leščinskaitė IBU taurės biatlono varžybų sprinto rungtyje Austrijoje užėmė 50-tą vietą

Šeštadienį Austrijoje moterų sprinto lenktynėmis baigėsi trečiasis 2015-2016 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų etapas. Geriausiai iš trijų lietuvių sekėsi du baudos ratus sukusiai Gabrielei Leščinskaitei, kuri 7,5 km nuotolį įveikė per 22 minutes 55,3 sekundės ir užėmė 50-tą vietą. Trissyk šaudykloje nepataikiusi Natalija Paulauskaitė (23:10,2; 3) yenkinosi 60-ta pozicija, o dusyk suklydusi Kotryna Vitkūnaitė (24:44,9; 2) liko 82-a tarp 100-o dalyvių.