Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbols“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbols“.

Naujoji „Real“ klubo žvaigždė Bellinghamas atskleidė prisijungimo prie komandos priežastis

Ketvirtadienį naujoji Madrido „Real“ klubo žvaigždė Jude‘as Bellinghamas buvo pristatytas sirgaliams. 19-metis žaidėjas su „Real“ ekipa pasirašė šešerių metų kontraktą ir ateinantį sezoną vilkės 5-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius, kuriuos anksčiau dėvėjo jo dievukas Zinedine‘as Zidane‘as. Pristatymo renginyje „Real“ prezidentas Florentino Perezas pavadino J.Bellinghamą „vienu geriausių žaidėjų pasaulyje“, o žaidėjas atsakinėjo į žurnalistų klausimus.
2023-06-15

Paaiškėjo Lietuvos futbolininkų sąrašas, kurie ruošis UEFA Tautų lygos artimiausioms kovoms

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė pirmąjį stovyklos etapą ruošiantis startui UEFA tautų lygos turnyre ir antradienio popietę iš Druskininkų. Nuo trečiadienio rinktinė sportuos Vilniuje, kur šeštadienį jau žais pirmąsias rungtynes su Liuksemburgo rinktine. Ankstų trečiadienio rytą į Lietuvą sugrįžo ir Arvydas Novikovas, baigęs kovas Turkijos antrosios lygos atkrintamosiose varžybose. Jis taip pat artimiausiu metu prisijungs prie komandos treniruočių.
2022-06-01

Pamatykite: „Everton“ ir „Man City“ išreiškė palaikymą Ukrainai, Oleksandras Zinčenka nesuvaldė ašarų

„Manchester City“ gynėjas Oleksandras Zinčenka nesulaikė ašarų prieš Anglijos „Premier“ lygos rungtynių startą su Liverpulio „Everton“ po to, kai abejos komandos išreiškė palaikymą Ukrainai. Prieš rungtynes jis jausmingai apsikabino su „Everton“ atstovaujančiu tautiečiu Vitalijumi Mykolenko. Vienas geriausių Ukrainos futbolininkų O. Zinčenka kiek anksčiau rašė, kad savo šalies niekam neatiduos.
2022-02-26

Vokiečių puolimo mašina tiesiog nušlavė latvius

Vokietijos rinktinė draugiškose rungtynėse net 7:1 sutriuškino Latvijos futbolininkus. Robinas Gosensas 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Vokietijos rinktinę į priekį 1:0. Ilkay‘us Gundoganas 21-ąją minute nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino vokiečių pranašumą 2:0. Thomas Mulleris 27-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino pranašumą 3:0. Robertas Ozolas 39-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir re...
2021-06-08

Deividas Šemberas: Lietuvos futbolas dar tik vaduojasi iš 19 amžiaus

Lietuvos futbolo A lygos vadovas ir vienas žymiausių Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas įsitikinęs, kad organizacine prasme futbolas mūsų šalyje dar gerokai atsilikęs. Vertinant stadionų kokybę, jo manymu, Lietuva, palyginti su tokiomis futbolo šalimis kaip Anglija, dar tik žengia į 21 amžių. „Vaikystėje kamuolį spardydavau Šeškinės kalvose, mačiau, kaip buvo pradėtas statyti nacionalinis stadionas, tada paaugau, tikėjausi, kad jame sužaisiu bent keletą rungtynių.
2017-01-18

„Kruojos“ nokdaunas „Ekranui“: antra pergalė iš eilės

Pakruojo "Kruoja" antrąsyk iš eilės "SMScredit.lt A lygoje" parklupdė Panevėžio "Ekraną" ir sumažino varžovų galimybes apginti šalies čempionų titulą. Vienintelį rungtynių įvartį Pakruojyje įmušė devintą kartą šį sezoną pasižymėjęs puolėjas Ričardas Beniušis. Rungtynes aktyviau pradėjo "Ekrano" futbolininkai, bet jų spaudimas rimtesnės grėsmės varžovų vartams nekėlė. Sužaidus maždaug 5 minutes "Kruoja" žaidimą išlygino ir pati pradėjo lankytis panevėžiečių aikštės pusėje.
2013-09-22

„Atlanto“ ir „Lechia“ futbolininkai išsiskirstė neįmušę įvarčių

„Atlantas“ treniruočių stovykla Lenkijoje pirmadienį baigė kontrolinėmis rungtynėmis su Gdansko „Lechia“ klubu, rungtyniaujančiu savo šalies aukščiausios („Ekstraklasa“) lygos čempionate. Atkaklus susitikimas su nestipriausios sudėties žaidusiais lenkais baigėsi be įvarčių – 0:0. Klaipėdiečiai turėjo daugiau progų pasižymėti. Ypač įsiminė Andriaus Urbšio galimybė pasiekti įvartį, tačiau jo smūgiuotam į tuščius vartus kamuoliui kelią pastojo gynėjas.