futbolininkas vytautas andriuškevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbolininkas vytautas andriuškevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbolininkas vytautas andriuškevičius“.

Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį Amerikoje

Futbolininkas Vytautas Andriuškevičius įmušė įvartį „US Open Cup“ turnyre. Vis dėlto to lietuvio komandos pergalei nepakako. Laimėjimas Portlando „Timbers“ būtų atvėręs kelią į varžybų pusfinalį. V. Andriuškevičiaus ekipa ketvirtfinalyje svečiuose 2:3 (1:2) nusileido „Los Angeles“. Lietuvis pelnė paskutinį rungtynių įvartį, kamuolį į vartus nukreipęs 52-ąją minutę. Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę (45+2) pasižymėjo V. Andriuškevičiaus komandos draugas Julio Cascante.