futbolasd

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „futbolasd“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „futbolasd“.

„Sūduva“ pasiekė svarbią pergalę A lygoje

Pirmą pergalę šią vasarą „Optibet A lygoje“ pasiekė dėl išlikimo kovojanti Marijampolės „Sūduva“. Dovydo Lastausko treniruojama komanda 25-ojo turo mače namuose 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. Dainavietis Artiomas Baftalovskis smūgiu pažeme privertė padirbėti Giedrių Zenkevičių, savo ruožtu, Airidas Mickevičius susitvarkė su Juno Suzuki baudos smūgiu.
2023-08-04

Keistas Kinijos valdžios draudimas – futbolininkams tatuiruotes darytis draudžiama

Kinijos valdžia šalies futbolininkus nustebino nauju draudimu, po kurio žaidėjai bus priversti slėpti savo tatuiruotes. „Nacionalinių ir jaunimo (iki 23 metų) rinktinių žaidėjams griežtai draudžiama darytis naujas tatuiruotes, o tiems žaidėjams, kurie anksčiau jas pasidarė, rekomenduojame jas pašalinti. Tam tikrais išskirtiniais atvejais, pritarus kitiems komandos nariams, tatuiruotes bus galima paslėpti.
2021-12-30

Pasaulio čempionato atranka: Messi įvartis ir atiduota pagarba Maradonai

2022 m. pasaulio taurės Pietų Amerikos kvalifikacijoje lygiosiomis rungtynes sužaidė Argentinos rinktinė, kuri 1:1 nesugebėjo įveikti Čilės futbolininkų. 23-ią minutę Argentinos rinktinės žvaigždė Lionelis Messi po VAR peržiūros realizavo 11 metrų baudinį ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau jau po 13 minučių Alexis Sanchezas (36 min.) rezultatą išlygino puikiu laisvu smūgiu. Vėliau rezultatas liko nebepakitęs iki pat rungtynių pabaigos.