fubtolas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fubtolas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fubtolas“.

Nuostabus poelgis: serbų futbolo rinktinė gautą milijoną paaukojo vaikams

Serbijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos lemiamose rungtynėse svečiuose 2:1 patiesė Portugalijos futbolininkus ir iškovojo tiesioginį kelialapį į šį čempionatą. „The Bridge“ praneša, jog šios nacionalinės komandos žaidėjai nusprendė gautą 1 milijono eurų premiją paaukoti sergančių vaikų gydymui savo šalyje. Tuo tarpu „Marca“ informuoja, jog Serbijos prezidentas Aleksandaras Vučičius dar prieš lemiamas rungtynes su Portugalija pasiūlė komandai 1 mln.
2021-11-16

Rezultatyvioje dvikovoje „Optibet A lygoje“ „Žalgiris“ palaužė alytiškius

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ neužtruko sugrįžti į pergalingą ritmą ir iškovojo pergalę svečiuose. Žalgiriečiai 25-ajame ture po rezultatyvios kovos 4:2 (1:1) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus, kuriuos palaikė 20-mečio jubiliejų pažymėję „Dzūkų tankai“. Šeimininkai 22-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai Djibrilio Diaw klaida baudos aikštelėje pasinaudojęs Henrique Devensas taikliai smūgiavo iš arti.
2021-08-29

Žiniasklaida: „Man Utd“ yra arti susitarimo su gynėju Varane

„Sky Sports“ skelbia, jog „Manchester United“ klubas artėja prie susitarimo su gynėjo Raphaelio Varane atstovais dėl asmeninių kontrakto sąlygų. Kai galutinis susitarimas bus pasiektas, tuomet „Raudonieji velniai“ galės greitai užmegzti derybas su Madrido „Real“ klubu dėl mokesčio, kurį turės sumokėti už prancūzą. „Man Utd“ viliasi, jog pavyks įgyvendinti sandorį iki tol, kol užsidarys žaidėjų perėjimo langas.
2021-07-18

„Chelsea” toliau barsto taškus Anglijoje

Londono „Chelsea” ir vėl prarado taškus Anglijos „Premier” lygoje. Franko Lampardo auklėtiniai namie 1:1 (1:0) sužaidė su „Aston Villa”. „Chelsea” išsiveržė į priekį 1:0 po Olivier Giroud (34 min.) įvarčio, bet 50-ąją susitikimo akimirką rezultatą išlygino Anwaras El Ghazi. „Chelsea” kamuolį kontroliavo 64 proc. laiko ir žymiai dažniau grasino varžovų vartams, bet paversti to pergale nesugebėjo.
2020-12-28

„Auksinį batelį“ atsiėmęs Valskis: apie blogiausią sprendimą ir gyvenimą Indijoje

„TV3 Sport“ kanalo komentatoriai toliau tęsia karantino tradiciją ir kalbina Lietuvos sporto žvaigždes. Šį kartą Paulius Jakelis bendravo su futbolininku Nerijumi Valskiu, praėjusį sezoną Indijoje per plauką netapusį čempionu, bet atsiėmusį „Auksinį batelį“. N. Valskis epizodo metu papasakojo apie žaidimą Izraelyje, Indijoje, Tailande ir įvairias užklasines įdomybias - keist prezidentą, trenerį ir savininką viename asmenyje, superžvaigždžių pamokas, prieš rungtynes surenkamus telefonus, karves ...
2020-05-18

Staigmena Ispanijoje: „Valencia“ nepraleido įvarčio ir įveikė „Barcelona“ žvaigždes

„Valencia“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse namuose 2:0 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus. Maximiliano Gomezas 12-ąją minutę nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Jordi Alba 48-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Valencia“ išsiveržė į priekį 1:0. M. Gomezas 77-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Paulista 81-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.
2020-01-25

„Černobylio vaiduoklis“ – pakraupęs tėtis parodė, kur Klaipėdoje sportuoja vaikai

Lietuvos futbolo infrastruktūra anaiptol nėra geriausios būklės, tačiau tai, ką užfiksavo vienas iš futbolą lankančių vaikų tėčių, priverčia sunerimti. Klaipėdoje, trečiajame pagal dydį Lietuvos mieste, futbolą sportuojantys vaikai turi prisitaikyti prie, švelniai tariant, ne pačių geriausių sąlygų. Į savo atžalos rungtynes atvykęs tėtis asmeninėje „Facebook“ paskyroje surengė virtualią ekskursiją aplink, kaip jis pats sako, Černobylio vaiduoklį primenantį pastatą.
2019-02-04

Paryžius švenčia: Neymaro rekordas įkvėpė svarbiausiai sezono pergalei

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje sužaistos likusios penkto turo rungtynės. Pagrindinėje dienos akistatoje Paryžiaus „Saint Germain“ futbolininkai namuose 2:1 palaužė „Liverpool“ klubą. Anglijos atstovus jau 13 minutę nubaudė Juanas Bernatas, pasinaudojęs sumaištimi Liverpulio komandos baudos aikštelėje (1:0). 37 min. stadiono šeimininkai pelnė antrąjį įvartį. Kylianas Mbappe kontratakos metu atliko puikų perdavimą Edisonui Cavani.
2018-11-28

Čempionų lyga: „Manchester United“ nepateikė staigmenos, „Atletico“ eliminavo „Barceloną“

Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo visi pusfinalio dalyviai.   Miuncheno "Bayern" klubui pavyko išvengti sensacijos ir savo žiūrovų akivaizdoje "Manchester United" futbolininkus įveikė rezultatu 3-1. Pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta įvarčių, tačiau žaidimas vyravo "raudonųjų velnių" aikštės pusėje. Bavarai bandė pralaužti "Man Utd" gynybą, tačiau tai darė nesėkmingai.