Froome

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Froome“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Froome“.

„Tour de France“ nugalėtojas – Christopheris Froome‘as, Ramūnas Navardauskas – 120-as

100-ąjį kartą Prancūzijoje surengtų prestižinių "Tour de France" dviratininkų lenktynių galutinėje įskaitoje 120-ą vietą užėmė "Garmin - Sharp" komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas.
2013-07-22

„Tour de France“ lenktynių septintąjį etapą laimėjo britas Ch. Froome'as

99-ųjų prestižinių daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ septintąjį etapą šeštadienį laimėjo britas Christopheris Froome'as („Sky“). Jis 199 km nuvažiavo per 4 val. 58 min. 35 sek. Tai buvo pirmoji 27-erių metų Didžiosios Britanijos dviratininko pergalė šiose lenktynėse. Lenktynių lyderiu tapo britas Bradley Wigginsas („Sky“), kuris šeštadienį finišavo terčias. Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima australas Cadelas Evansas (BMC, +10 sek.