fridrikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fridrikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fridrikas“.

Pasaulio jaunimo čempionatas: pirmasis R. Fridriko varžovas – Azijos čempionas iš Irano

Antradienį startuoja pasaulio jaunimo imtynių čempionatas. Pirmą varžybų dieną ant imtynių kilimo galynėsis graikų-romėnų imtynių atstovai. Burtų valia Romui Fridrikui (96 kg) teks kovoti su iraniečiu Mohammadu Esmaeilu Ebrahimi. Prie blogos informacijos galima priskirti du faktus. Pirmas – Irano atletas yra Azijos čempionas. Antras – Romo varžovą čempionatui ruošia geriausiu užpraeitų metų pasaulio treneriu pripažintas Abdullah Chamangoli.
2014-08-05

M. Knystautas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojas, R. Fridrikas – antras

Zaporožėje (Ukraina) vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyre eilinį nugalėtojo titulą iškovojo Mantas Knystautas. Svoryje iki 120 kilogramų Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis įveikė tris ukrainiečius ir iškovojo aukso medalį. Klaipėdietis pasidarbavo iš peties – nugalėjo Europos jaunių čempionato prizininką Dmitrijų Čmychovą, pasaulio jaunimo čempionato 5 vietos laimėtoją Borisą Rezničenko bei Nikolajų Kožuchovą.
2014-01-28

Pirmasis Lietuvos čempionų naujokas – M. Fridrikas

Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" ekipą pačioje pasiruošimo naujajam sezonui pradžioje papildė gynėjas Mantas Fridrikas. Praeityje žymaus Vilniaus "Žalgirio" futbolininko Roberto Fridriko sūnus pasekė savo tėvo pėdomis. Nuo šiol 25-erių metų vidurio gynėjas M. Fridrikas vilkės žaliai baltus marškinėlius. Karjerą Kauno "Atlete" pradėjęs "Žalgirio" naujokas praėjusį sezoną praleido "Šiaulių" klubo gretose.
2014-01-07

R. Fridrikas – pasaulio jaunimo čempionato prizininkas

Sofijoje vykstančiame pasaulio jaunimo imtynių čempionate Romas Fridrikas iškovojo bronzos medalį! Penktojoje ir lemiamoje dienos dvikovoje R.Fridrikas uzbeką Jakhongirą Turdijevą paguldė ant menčių per dvidešimt sekundžių ir užėmė trečią vietą pasaulio jaunimo čempionate. „Kovos debiute sportininkai du kartus kibo vienas kitam į atlapus, tačiau šie veiksmai buvo be tęsinio. Dar po poros sekundžių uzbekas pasiūlė eiti į „kryžių“. Romas nedvejojo, stipriai surakino uzbeką.
2013-08-13

Pasaulio jaunimo čempionatas: R. Fridrikas trečioje imtyje pralaimėjo austrui

Sofijoje vykstančiame pasaulio jaunimo čempionate pergalę pirmoje imtyje iškovojo R.Fridrikas. Svoryje iki 84 kilogramų Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis jau pirmame kėlinuke aiškia persvara 8:0 nugalėjo Praveeną Dagarą iš Indijos, praneša imtynes.lt.
2013-08-13

R. Fridrikas iškovojo Europos jaunimo imtynių čempionato bronzos medalį

Antradienį Makedonijoje prasidėjusiose Senojo žemyno jaunimo imtynių pirmenybėse bronzą graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 96 kg tarp 21 dalyvio iškovojo Romas Fridrikas.
2013-07-03

Imtynininkai M. Knystautas ir R. Fridrikas – turnyro Vokietijoje prizininkai

Frankfurte prie Oderio (Vokietija) vyko tradicinis graikų-romėnų imtynių jaunimo turnyras „Brandenburg Cup“. Sėkmingiausiai varžybose kovojo sunkiasvoris Mantas Knystautas (120 kg, 7 dalyviai). Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis ant menčių paguldė lenką Michalą Kalinowskį ir lygioje kovoje įveikė Baltarusijos atletą Georgijų Čiugašvilį (3:3). Imtyje dėl aukso medalio M.Knystautas nusileido rusui Nikitai Škarinui (0:4) ir užėmė antrą vietą, praneša imtynes.lt.
2013-06-11

Trys mūsų šalies atletai – tarptautinio turnyro Lenkijoje nugalėtojai

Varšuvoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų jaunimo turnyre puikiai startavo mūsų šalies atletai. Trys Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtiniai tapo šių varžybų nugalėtojais, praneša imtynes.lt. Svoryje iki 50 kilogramų sau lygių neturėjo Europos jaunių čempionato prizininkas Kristupas Šleiva. Buvęs panevėžietis užtikrintai įveikė lenkus Sebastianą Nawaczyką, Michalą Tomaszewskį, Grzegorzą Rutkowskį ir Lukszą Przybylskį. „Varžovus aiškiai gniuždė Kristupo autoritetas.
2013-04-29

R. Fridrikas – Lenkijos atvirojo imtynių čempionato nugalėtojas

Lenkijoje vykusiame šios šalies atvirąjame graikų-romėnų imtynių jaunimo čempionate puikiai pasirodė Lietuvos komanda, praneša imtynes.lt Kostrzyne vykusiame turnyre mūsų šalies ekipa užėmė antrą komandinę vietą. Lietuviai į priekį praleido tik Baltarusijos rinktinę. “Galėjome būti pirmi. Pritrūko Kristupo Šleivos įnašo. Jis nesunkiai laimėjo pirmą kovą prieš daną Mikkelį Lasseną, tačiau jam atsinaujino nedidelė nugaros trauma ir mes, nenorėdami rizikuoti, nuėmėm nuo tolesnių varžybų.
2012-04-06

Penki lietuviai tapo tarptautinio imtynių turnyro Rusijoje nugalėtojais

Kaliningrade (Rusija) vyko tarptautinis graikų-romėnų jaunių imtynių turnyras. Varžybose dalyvavusiai Lietuvos delegacijai atstovavo Vilniaus, Kauno bei Visagino imtynininkai. Mūsų šalies sportininkai iškovojo penkis aukso, penkis sidabro bei septynis bronzos medalius, praneša imtynes.lt.