frankfurto skyliners

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „frankfurto skyliners“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „frankfurto skyliners“.

Beliauskas karjerą tęs Graikijos klube

Salonikų PAOK komanda paskelbė pasirašiusi kontraktą su Laurynu Beliausku. Krepšininkas praėjusiame sezone žaidė Frankfurto „Skyliners“ gretose, o šią vasarą buvo Lietuvos rezervinės rinktinės narys. 26 metų 193 cm ūgio atletas praėjusiame sezone Vokietijos lygoje per 30 minučių vidutiniškai rinkdavo 13,9 taško, atkovodavo 3,3 kamuolio ir atlikdavo 2,7 rezultatyvaus perdavimo.
2023-08-09

Vokietijos čempionate – rezultatyvus Beliausko pasirodymas

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Frankfurto „Skyliners“ (5-13) komanda su Laurynu Beliausku. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 82:94 (13:18, 25:25, 27:25, 17:26) neatsilaikė prieš Heidelbergo „MLP Academics“ (7-10) krepšininkus, kurie pirmenybėse fiksuoja jau trečiąją pergalę paeiliui. 28 minutes aikštėje praleidęs L.Beliauskas pelnė 14 taškų (0/1 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud.
2023-02-01

Keturių lietuvių rungtynėse Vokietijoje rezultatyviausias buvo Sušinskas

Pergalę Vokietijos lygoje iškovojo Chemnico „Niners“ (9/5) ekipa, kuri namuose 89:76 (24:26, 17:14, 31:14, 17:22) nugalėjo Frankfurto „Skyliners“ (4/12) komandą. Mindaugas Sušinskas nugalėtojų gretose per 23 minutes surinko 22 taškus (2/5 dvit., 5/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, bet pažeidė taisykles 1 kartą ir padarė 1 klaidą. Arnas Velička nugalėtojų gretose per 28 žaidimo minutes surinko 6 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.
2023-01-21

Tarp lietuvių Vokietijoje ryškiausiai žibėjo Sargiūnas ir Beliauskas

Pralaimėjimą Vokietijos čempionate patyrė Bairoito „Medi“ (3-11) klubas su Ignu Sargiūnu. Šis namuose 83:99 (31:24, 22:26, 16:24, 14:25) nusileido Viurcburgo „s.Oliver“ (7-7) krepšininkams. 29 minutes rungtyniavęs I.Sargiūnas pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 2/5 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų, 2 sykius prasižengė ir surinko 27 naudingumo balus.
2023-01-08

Rezultatyvaus Beliausko žaidimo komandos pergalei nepakako

Pralaimėjimą Vokietijos lygoje patyrė Frankfurto „Skyliners“ (1/5) ekipa, kuri namuose 70:77 (16:16, 20:27, 14:18, 20:16) nusileido Oldenburgo „EWE Baskets“ (4/2) klubui.  Laurynas Beliauskas pralaimėjusiems per 30 aikštėje praleistas minučių pelnė 16 taškų (1/3 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus ir padarė 4 klaidas.
2022-11-06

Trijų lietuvių atstovaujama komanda krito prieš „Bayern“

Pralaimėjimą Vokietijos lygoje patyrė Frankfurto „Skyliners“ ekipa su trimis lietuviais, kuri namuose 74:83 (15:17, 11:20, 25:31, 23:15) nusileido Miuncheno „Bayern“ ekipai.  Laurynas Beliauskas per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet prasižengė 3 kartus ir padarė 3 klaidas. Martinas Gebenas per 32 minutes įmetė 11 taškų (4/7 dvit., 1/2 trit.
2022-10-03

Pavyzdys broliui: jaunesnysis Ponitka į Rusiją nebegrįš

Kazio Maksvyčio auklėtiniu Permės „Parma“ klube buvęs lenkas Marcelis Ponitka persikėlė į Vokietijos Frankfurto „Skyliners“ klubą.  Krepšininkas nusprendė nebegrįžti į Rusiją ir su Vokietijos ekipa pasirašė kontraką iki šio sezono pabaigos. „Skyliners“ Vokietijos čempionate šiuo metu užima 17-ą vietą. Priminsime, kad didelis skandalas kilo, kai M. Ponitkos brolis Mateuszas, rungtyniaujantis Sankt Peterburgo „Zenit“ klube, sugrįžo į komandą.
2022-03-16

Kalnietis – naudingiausios komandos žaidėjas, ASVEL šventė pergalę

Trečiadienį dar vieną pergalę Europos taurės varžybose iškovojo Vilerbano ASVEL (3-0) ekipa su Mantu Kalniečiu. Prancūzų klubas išvykoje 70:58 (18:15, 15:14, 16:12, 21:17) įveikė Frankfurto „SkyLiners“ (0-3) ekipą. M. Kalnietis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 15 naudingumo balų.
2019-01-16

Dar vieno antausio sulaukęs Adomaitis peikė „Ryto“ žaidėjų koncentraciją

Vilniaus „Ryto“ komanda Europos taurėje patyrė nesėkmę, kai išvykoje 63:65 nusileido Frankfurto „Skyliners“ krepšininkams. 14-ąją minutę vilniečiai turėjo net 17 taškų pranašumą (30:13), bet jo neišlaikė. Pasak vyriausiojo trenerio Dainiaus Adomaičio, jo auklėtiniai prarado koncentraciją ir tai kainavo labai brangiai. „Antrajame mače iš eilės mūsų koncentracija nebuvo visas 40 minučių, nors rungtynės tiek trunka. Pirma dalis gynyboje buvo praktiškai ideali.
2018-11-21

Solidų pranašumą išbarstęs „Rytas“ dar kartą pralaimėjo vokiečiams

Per pirmuosius du kėlinius Frankfurte dominavęs Vilniaus „Rytas“ (3/5) Europos taurės rungtynėse nesugebėjo išlaikyti 17 tašų pranašumo ir po atkaklios kovos 63:65 (16:13, 19:13, 12:21, 16:18) turėjo pripažinti „SkyLiners“ (5/3) ekipos pranašumą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniams nepavyko pasiekti revanšo. Pirmąją ekipų tarpusavio akistatą Vilniuje 61:70 taip pat laimėjo Vokietijos komanda.