filipas dylewičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „filipas dylewičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „filipas dylewičius“.

T. Pačėso ekipa Lenkijoje išvargo pergalę

Dešimtąją pergalę Lenkijos krepšinio čempionate iškovojo Tomo Pačėso treniruojamas Sopoto „Asseco prokom“ klubas, kuris svečiuose po pratęsimo 99:95 (25:24, 16:13, 27:27, 15:19, 16:12) palaužė Inovroclavo „Sportino“ ekipą. Į šeštąją poziciją pakilusiai, tačiau trimis susitikimais mažiau žaidusiai „Asseco prokom“ komandai Davidas Loganas pelnė 30, Przemysławas Zamojskis - 17, Filipas Dylewičius - 16, Patrickas Burke - 11, Ronnie Burrellas - 10 taškų.
2008-12-28

Rygos ASK sutriuškino „Asseco Prokom“

Vieningosios lygos „Promo taurės“ turnyro kovoje dėl 7-os vietos Rygos ASK klubas, kuriam vadovauja Ramūnas Butautas, rezultatu 76:56 (26:23, 16:11, 13:12, 21:10) nugalėjo Tomo Pačėso treniruojamą Sopoto „Asseco Prokom“ ekipą. Andrius Mažutis iš viso aikštelėje praleido 22 minutes, tačiau nugalėtojams taškų nepelnė (0/3 tritaškių). Rezultatyviausiai ASK klube žaidė Kasparas Kambala (8 atk. kam.) ir Bruno Sundovas (13 atk. kam.), kurie pelnė po 23 taškus.