fadejeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „fadejeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „fadejeva“.

R. Paškauskienė ir O. Fadejeva Europos stalo teniso čempionate iškopė į finalą

Lietuvė Rūta Paškauskienė ir rusė Oksana Fadejeva iškopė į Lenkijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų dvejetų varžybų finalą. 34-erių metų lietuvė ir 36-erių metų rusė pusfinalyje šeštadienį 4-2 (11:5, 12:10, 6:11, 11:9, 7:11, 11:8) įveikė Olandijos atstoves - 27-erių metų kinę Dzie Li (Jie Li) ir 42-ejų metų rusę Jeleną Timiną.
2011-10-15

R. Paškauskienė ir O. Fadejeva užsitikrino Europos čempionato bronzą

Lenkijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų dvejetų varžybų ketvirtfinalyje penktadienį lietuvė Rūta Paškauskienė ir rusė Oksana Fadejeva 4-1 (8:11, 11:8, 11:6, 13:11, 11:7) nugalėjo Vokietijos atstoves Kristiną Silbereisen bei Dženči Barthel ir užsitikrino bronzos medalius. 34–erių metų lietuvė ir 36-erių metų rusė pusfinalyje šeštadienį susitiks su Olandijos atstovėmis – 27–erių metų kine Jie Li ir 42–ejų metų ruse Jelena Timina.
2011-10-14

R. Paškauskienė ir rusė O. Fadejeva – Europos stalo teniso čempionato ketvirtfinalyje

Lenkijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato moterų dvejetų varžybų aštuntfinalyje penktadienį lietuvė Rūta Paškauskienė ir rusė Oksana Fadejeva 3-1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:7) nugalėjo lenkes Katarzyną Grzybowską ir Kingą Stefanską. R. Paškauskienė ir O. Fadejeva ketvirtfinalyje taip pat penktadienį susitiks su Vokietijos atstovėmis Kristina Silbereisen ir Zhenqi Barthel.