Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „f-2“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „f-2“.

Japonai baigė naikintuvo F-2 gamybą

Japonijos kūrėjai baigė naikintuvo F-2 gamybą. Kaip bebūtų paradoksalu, tačiau šis naikintuvas gamintas bendradarbiaujant su amerikiečių karinės pramonės atstovais. Pats lėktuvas pagamintas remiantis JAV analogo F-16 Fighting Falcon pagrindu. Kaip skelbia lenta.ru, naikintuvą siekiama pakeisti moderniomis technologijomis paremtais modeliais. Japonijos ir JAV bendradarbiavimas prasidėjo po Antrojo pasaulinio karo, nors karo metu abi šalys nuožmiai kariavo tarpusavyje.
2011-10-01

Kazimieras Vasiliauskas finišo nepasiekė

„Formulės-2“ automobilių lenktynių čempionato šeštojo etapo antrosiose lenktynėse Didžiojoje Britanijoje sekmadienį iš pirmosios pozicijos startavęs lietuvis Kazimieras Vasiliauskas dėl bolido pavarų dėžės gedimo finišo nepasiekė. 19-mečiam Lietuvos autolenktynininkui varžybos baigėsi aštuntajame rate, kai jis buvo įgijęs beveik penkių sekundžių persvarą.
2010-07-18

K. Vasiliauskas šeštosiose „F-2” lenktynėse nefinišavo

"Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato trečiojo etapo antrosiose lenktynėse Italijoje sekmadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas finišo nepasiekė. Iš aštuntosios pozicijos startavęs 19-metis lietuvis, lenktynių metu bandydamas lenkti varžovą išlėkė iš trasos. Nugalėjo britas Džoljonas Palmeris (Jolyon Palmer). Antrąją vietą užėmė rusas Sergejus Afanasjevas (+3,917 sek.), o trečiąją - kitas britas - Vilas Bretas (Will Bratt, +4,413). Čempionato lyderiu tapo Dž.
2010-05-23

K. Vasiliauskas penktosiose „F-2” lenktynėse – trečias

"Formulės-2" automobilių lenktynių čempionato trečiojo etapo pirmosiose lenktynėse Italijoje šeštadienį lietuvis Kazimieras Vasiliauskas finišavo trečias ir pelnė 15 įskaitinių taškų. Lietuvis šį sezoną pirmąjį kartą užkopė ant prizininkų pakylos. Nugalėjo britas Džoljonas Palmeris (Jolyon Palmer). Jis pelnė 25 taškus. Antrąją vietą užėmė kitas Didžiosios Britanijos atstovas - Dynas Stounmenas (Dean Stoneman, +0,812 sek.