europos biatlono čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos biatlono čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos biatlono čempionatas“.

Europos biatlono čempionate – lietuvių progresas ir vos medalio neiškovojęs latvis

Slovakijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas, kuriame penktadienį vyko vyrų 10 km sprinto lenktynės. Auksą iškovojo patyręs prancūzas Antoninas Guigonnat – jis numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 22 min. 51.9 sek. Už jo liko du norvegai – Johanas-Olavas Botnas (+14.5 sek., 2 baudos ratai) bei Isakas Frey (+16.7, 1). Nedaug iki medalio trūko latviui Andrejui Rastorgujevui, kuris užėmė 4-ą vietą (+25.5, 1) ir persekiojimo lenktynėse galės pakovoti dėl apdovanojimo.
2024-01-26

Pasaulio čempionatą pradėjusi Lietuvos biatlono komanda – 18-ta

Vokietijoje esančiame Oberhofe prasidėjo pasaulio biatlono čempionatas. Trečiadienį čia vyko 4x6 km mišrių estafečių varžybos, kuriose tarp 26 ekipų Lietuvos komanda – Natalija Kočergina, Gabrielė Leščinskaitė, Karolis Dombrovskis ir Vytautas Strolia – užėmė 18 vietą. Sėkmingai su užduotimis šaudydama pirmame etape susitvarkė N. Kočergina: visaginietė per du šaudymo ruožus panaudojo vos vieną papildomą šovinį bei estafetę perdavė 18-ta.
2023-02-08

Europos biatlono čempionatą Lietuvos sportininkai užbaigė nesėkmingai

Vokietijoje sekmadienį finišavo atvirasis Europos biatlono čempionatas. Jį užbaigė mišrių porų estafetės lenktynės ir mišrių komandų estafetės lenktynės. Mišrių komandų estafetės lenktynėse aukso medalius laimėjo norvegai – Erlendas Bjoentegaardas, Johannesas Dale, Jenny Enodd ir Ragnhild Femsteinevik. Šaudykloje jie neišvengė problemų (2 baudos ratai + 11 papildomų šovinių), bet vis tiek finišavo greičiausiai – per 1 val. 17 min. 44.9 sek.
2022-01-30

Netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės tenkinosi kukliomis pozicijomis

Estijoje vykstančiame atvirajame Europos biatlono čempionate šeštadienį moterys išsidalijo medalius 7,5 km sprinto lenktynėse. Vėl nedžiugino labai netaikliai šaudžiusios Lietuvos biatlonininkės: 5 baudos ratus sukusi Natalija Kočergina Senojo žemyno pirmenybių lyderėms pralaimėjo beveik pustrečios minutės ir liko 51-čia, o net 8 kartus šaudyklose suklydusi Marija Kaznačenko nuo nugalėtojos atsiliko daugiau nei 5 minutėmis ir liko tik 67-ta tarp 70-ties sportininkių.
2015-01-31

Europos biatlono čempionato vyrų sprinto lenktynės buvo nutrauktos

Bulgarijoje vykstančio Europos biatlono čempionato vyrų 10 km sprinto lenktynės šeštadienį dėl tiršto rūko buvo nutrauktos ir perkeltos į sekmadienį. Lenktynėse dalyvavo trys Lietuvos atstovai - Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis ir Rokas Suslavičius. Iki lenktynių sustabdymo buvo finišavę 48 biatlonininkai iš 79. Nė karto šaudykloje nesuklydęs T. Kaukėnas buvo 11-as, o šešis baudos ratus įveikęs K. Dombrovskis - 35-as.
2013-02-23

T. Kaukėnas Europos čempionate – aštuntas

Otepėje (Estija) vykstančio Europos biatlono čempionato jaunimo (iki 20 metų) vaikinų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė aukštą aštuntą vietą. Nugalėjo rusas Maksimas Burtasovas - 27 min. 45,1 sek. (1 baudos ratas). Antrąją vietą užėmė taip pat Rusijos, o trečiąją - Baltarusijos atstovai. T. Kaukėnas, kuriam reikėjo įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 5,2 sek.