eurolygos jaunimo atrankos turnyras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eurolygos jaunimo atrankos turnyras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eurolygos jaunimo atrankos turnyras“.

Žalgiriečiai pralaimėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai patyrė pralaimėjimą Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finale. Vytauto Pliaugos auklėtiniai Miunchene rezultatu 64:84 (16:22, 20:25, 12:21, 16:16) pralaimėjo Madrido „Real“ komandai.
2023-01-22

„Panathinaikos“ įveikęs „Žalgiris“ pateko į Eurolygos jaunimo atrankos turnyro finalą

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda be pralaimėjimų žygiuoja Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Vytauto Pliaugos treniruojama ekipa rezultatu 73:65 (20:17, 16:17, 21:15, 16:16) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ ir grupėje užėmė pirmą vietą. Turnyro finale kauniečiai susitiks su Madrido „Real“ jaunimu.
2023-01-21

Miunchene – antroji Kauno „Žalgirio“ jaunimo pergalė

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda iškovojo antrą pergalę Miunchene vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Vytauto Pliaugos auklėtiniai rezultatu 75:73 (22:21, 22:18, 12:15, 19:19) įveikė iš Eurolygos talentų sudarytą ekipą.
2023-01-21

Jaunieji žalgiriečiai paskutinių minučių dramoje iškopė į finalą

Šeštadienio popietę į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančio Eurolygos jaunimo turnyro atrankose finalą žengė žalgiriečiai, kurie A grupės paskutinėje akistatoje 74:71 (29:14, 14:19, 19:15, 12:21) palaužė Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkus.
2020-02-08

„Ryto“ jaunimas Eurolygos atrankos turnyre nušlavė Londono ekipą

Vilniaus „Ryto“ aštuoniolikmečiai Eurolygos jaunimo atrankos turnyro antrąją dieną pradėjo lengva pergale. Geležinę gynybą demonstravę vilniečiai 89:37 (26:18, 20:6, 20:5, 23:8) sutriuškino Londono „Barking Abbey“ vaikinus.
2020-02-08

Estas pranoko Marčiulionį, „Žalgirio“ jaunimas – „Rytą“

Kauno „Žalgirio“ jaunieji krepšininkai užtikrintai triumfavo „Adidas Next Generation Tournament“ turnyre ir pelnė kelialapį į Eurolygos jaunimo turnyrą, kuris gegužės 16-18 dienomis vyks Vitorijoje. Manto Šerniaus treniruojami jaunieji žalgiriečiai finale 92:79 (20:12, 21:20, 27:22, 24:25) įveikė Vilniaus „Ryto“ bendraamžius. Turnyre dalyvavo krepšininkai iki 18 metų. „Žalgiris“ jame nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir šventė keturias pergales. Vilniečiai laimėjo dukart.
2019-02-10

Titulą ginantis „Ryto“ jaunimas Eurolygos turnyrą pradėjo varžovų sutrypimu

Titulą ginanti Vilniaus „Ryto“ (1-0) jaunimo ekipa įtikinama pergale pradėjo tarptautines „Adidas Next Generation Tournament“ pirmenybes Kaune. Sostinės komanda 92:66 (28:14, 25:21, 19:9, 20:22) nugalėjo Kopenhagos (0-1) jaunimą.
2019-02-08

„Žalgirio“ jaunimas Eurolygos turnyrą pradėjo galinga pergale prieš rusus

Ankstyvą penktadienio rytą Kauno „Žalgirio“ arenoje startavo tris dienas vyksianti Eurolygos jaunimo atranka, kurios pirmajame mače Modesto Kanclerio vedami jaunieji žalgiriečiai 84:63 (24:16, 16:18, 18:16, 26:13) pranoko Krasnodaro „Lokomotiv“ bendraamžius. Antrąjį savo susitikimą A grupėje Manto Šerniaus auklėtiniai sužais dar šiandien nuo 20.30 val. su Hospitaleto „Torrons Vicens“ krepšininkais iš Ispanijos.
2019-02-08

„Žalgirio“ jauniai užtikrinta pergale pradėjo pasirodymą Eurolygos jaunimo atrankoje

Kauno „Žalgirio“ arenoje startavo Eurolygos jaunimo atrankos turnyras, kuriame dėl geriausiųjų vardo ir vienintelio kelialapio į finalinį etapą kaunasi aštuonios komandos, tarp kurių ir jaunieji „Žalgirio“ krepšininkai.