esė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „esė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „esė“.

Iš viešumos dingęs legendinis laidų vedėjas Henrikas Vaitiekūnas atskleidė, ką veikia dabar

Iš viešumos ir televizijos ekranų dingęs, tačiau nuo žurnalistikos nepabėgęs televizijos laidų kūrėjas, vedėjas Henrikas Vaitiekūnas neseniai išleido debiutinę knygą pavadinimu „Felčerio užrašai“. Jos lapuose nugulė ne viena dešimtis rašinių apie sveikatą, nepažintas įdomybes ir įvairenybes, tad autorius sako: „Knygą turėtų skaityti tie, kurie yra smalsūs – jie ten daug ką sužinos“. Žvarbią rudens dieną su Henriku susitinkame pačioje Vilniaus širdyje – Gedimino prospekte.
2023-11-05

Matuojantis emigranto marškinius (V)

Ankstesnėje šio pasakojimų ciklo dalyje supažindinau jus su visiškai netikėtai mano švininių nevilties debesų padangę praskaidrinusiu spindulėliu – tai buvo Laimis, seniausiai nematytas vyrukas, kuris darbavosi Norvegijoje. Ir ne kokiame silkių fabrikėlyje, o pats sau.
2013-11-20

Matuojantis emigranto marškinius (III)

Lūžio tašką priėjau vieną žiemą. Žiema buvo kaip žiema. Galima sakyti, kad net visai nebloga. Tik tuomet turėjau nemažai išlaidų, gyvenimas sukosi nuo honoraro iki honoraro, o kažkokių likučių juodai dienai visai nelikdavo.
2013-11-03

Skaitytojo naujiena: širdies chirurgas laisvalaikiu „gydo“ aminazinu?

Apie tai, kad interneto erdvė suteikia saviraiškos laisvę kalbama daug, bet niekaip nepavyksta sutarti, kur ši laisvė pasibaigia ir prasideda nederamas elgesys. Žinoma rašytoja Ilzė Butkutė buvo šokiruota, kaip savo profilio „Facebook“ paskyroje pamatė vieno svečio komentarą apie savo esė. „Tas ufonautes-grafomanes už kasų tempti į Parko gatvę N. Vilnioje ir iš karto aminazinu maksimaliomis dozėmis“, – siūlė kūrinio „įkvėptas“ komentatorius.

Į neatrastas vietas ves rašytojų potyriai

Klaipėdoje pristatytas šiemet išleistas albumas – esė rinkinys „Raktai į Lietuvos miestus“, praneša LTV „Panorama“.Knygos kūrėjai sako, kad ji turėtų paskatinti pristatomuose miestuose atrasti vietas, į kurias turistų dažniausiai neveda. Gidu į jas čia tampa fotografija ir rašytojo potyriai. „Raktai į Lietuvos miestus“ – fotografijomis iliustruotas esė rinkinys.
2011-04-14
Į viršų