ervinas katona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ervinas katona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ervinas katona“.

Ž. Savickas laimėjo Čempionų lygos etapą

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas laimėjo Vengrijos sostinėje Budapešte vykusį galiūnų Čempionų lygos varžybų etapą. 34 metų lietuvis surinko 54 taškus. Antrąją vietą užėmė estas Andrus Murumetsas, surinkęs 49 taškus. Trečioje vietoje – Serbijos atstovas Ervinas Katona, kurio sąskaitoje – 41 taškas. Varžybose dalyvavo dešimt galiūnų.
2009-11-04

Ketvirtajame galiūnių čempionų lygos etape Ž. Savickas liko antras

Ketvirtąjį galiūnų čempionų lygos etapą Bulgarijoje laimėjo estas Andrusas Murumetsas (62 tšk.). Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje Žydrūnas Savickas užėmė antrąją (57 tšk.) vietą, pasiekęs pasaulio rekordą: jis iškėlė 155 kg sveriantį rastą 7 kartus. Trečiąja pozicija šiame etape tenkinosi serbas Ervinas Katona (53 tšk.). Bendroje įskaitoje Ž. Savickas, laimėjęs pirmuosius tris etapus, užtikrintai pirmauja su 75 taškais. Antras - estas A. Murumetsas (55 tšk.
2008-06-26

Lietuvos galiūnai pateko į pasaulio čempionato finalą

Lietuvos stipruoliai Žydrūnas Savickas, Saulius Brusokas ir Vidas Blekaitis pateko į Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio čempionato finalą. 24 dalyviai jėgas mėgino 6-iose grupėse. Pirmojoje grupėje antrąją vietą užėmė V.Blekaitis (16 taškų), kurį aplenkė tik Rusijos atstovas Michailas Kokliajevas (19 taškų). Taip pat antras liko penktoje grupėje dalyvavęs pasaulio čempionas Ž. Savickas (15 taškų.) Jį pranoko vienu tašku daugiau surinkęs serbas Ervinas Katona.