ernestas stočkūnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ernestas stočkūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ernestas stočkūnas“.

„Riterių“ saugas pateko į kuriozinę situaciją ir sulaukė dėmesio iš Indijos

22 metų Vilniaus „Riterių“ futbolininkas Ernestas Stočkūnas praėjusią savaitę atstovavo B komandai bei Pirmos lygos rungtynėse su Kėdainių „Nevėžiu“ pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartu su ekipos draugais šventė gražią pergalę. Vis tik, tai ne didžiausia Ernesto šventė šį mėnesį – prieš kelias savaites jis pakliuvo į keistą situaciją, kokiose dažniausiai atsiduria didžiausios futbolo žvaigždės pasaulyje.
2020-06-17

„Trakų“ futbolininkai – audringi Kauno „Žalgirio“ gerbėjai

Kai trečiadienį „Trakų“ futbolininkai Klaipėdoje nugalėjo „Atlantą” ir sėdo autobusą, daugelio telefonuose, plančetėse ar kompiuteriuose karaliavo krepšinis. Kaip tik tuomet savo rungtynes Eurolygos ketvirtfinalyje pradėjo „Žalgirio“ krepšininkai. Net tie, kuriems krepšinis neįdomus, drąsiai galėjo suprasti, kaip sekasi Kauno komandai. Tą savo emocijomis ryškiausiai demonstravo Justinas Januševskis, Tomas Švedkauskas ir Ernestas Stočkūnas. „Sporto stebėjimas man – pramoga.
2018-04-20

Po 70-mečio – naujas klubo puslapis: kas laukia „Žalgirio“?

Jubiliejinis, 70-asis, Vilniaus „Žalgirio“ sezonas tapo tikra katastrofa. Apie UEFA turnyrų grupių etapą svajoję žalgiriečiai liko ne tik be jo, o ir praktiškai be trofėjų. „Žalgiris“ džiaugėsi mažiausiai prestižo turinčia Lietuvos futbolo federacijos (LFF) supertaure, bet prarado čempiono vardą ir LFF taurę. Kokios permainos laukia „Žalgirio“? Serija nutrūko 14 titulų iš eilės.
2017-11-30

33-ąjį gimtadienį švenčiantis Darvydas Šernas 33-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį

Apmaudžia nesėkme UEFA Čempionų lygos kovas baigęs Vilniaus „Žalgiris“ šiek tiek pasigerino nuotaiką iškovodamas pergalę A lygoje. Pirmosiose čempionato rungtynėse po vasaros pertraukos šalies lyderis savo aikštėje minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. 10-ąjį savo įvartį pelnė Darvydas Šernas, kuriam pasivyti Klaipėdos „Atlantą“ palikusį Andrejų Paniukovą trūksta vieno tikslaus smūgio.