erikas edinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erikas edinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erikas edinas“.

Edgaras Riabko įpusėjus Europos čempionatui – ketvirtas

Kupiškyje tęsiasi Europos F2 vandens formulių čempionatas, o sekmadienį vyks keturios įskaitinės lenktynės. Pirmosiose vienintelis Lietuvos atstovas Edgaras Riabko finišavo penktas, o antrosiose palypėjo laipteliu aukščiau. Bendrojoje įskaitoje, įpusėjus čempionatui, 33 metų kaunietis dalijasi 4–5 pozicijas. Pirmose lenktynėse E. Riabko startavo septintas, tačiau sugebėjo pakilti dviem pozicijomis.
2017-08-20

Oro sąlygos koreguoja Europos čempionato tvarkaraštį

Kupiškyje šeštadienį prasidėjo vandens formulių F2 Europos čempionatas. Oro sąlygos pirmąją dieną pakoregavo varžybų tvarkaraštį – dėl nepalankaus oro visi keturi plaukimai vyks sekmadienį. Šeštadienį sudėtingai kvalifikacija susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Riabko – 33 metų kaunietis pirmas lenktynes pradės septintas. Būtent lietuviui išplaukus į trasą oro sąlygos ėmė blogėti, o kylantis vėjas vertė pilotus mažinti greitį.
2017-08-19

Edgaras Riabko Europos čempionato kvalifikacijoje – septintas

Kupiškyje prasidėjo vandens formulių F2 Europos čempionatas. Sudėtingai kvalifikacija susiklostė vieninteliam Lietuvos atstovui Edgarui Riabko – 33 metų kaunietis pirmas lenktynes pradės 7-as. Užtikrinai trečioje kvalifikacijos dalyje nugalėjo švedas Erikas Edinas – 44,41 sek. Antras startuos norvegas Tobias Munthe-Kaas (44,90 sek.). Trečias liko Stefanas Haginas (44,94 sek.) iš Vokietijos.
2017-08-19

F2 vandens formulių sezono starte – didžiulė avarija ir bronzinis lietuvio finišas

Kaunietis Edgaras Riabko pasiekė istorinį rezultatą – avarijų kupinose lenktynėse Kaune 33 metų lietuvis finišavo antras. Tai buvo pirmasis F2 pasaulio čempionato etapas. Lenktynėse nugalėjo iš „pole“ pozicijos startavęs Rashedas Al Qemzi (JAE). E. Riabko startavo antras ir didžiąją dalį lenktynių išlaikė šią poziciją. Pačioje lenktynių pabaigoje lietuvis į priekį praleido Švedijos atstovą. Po pirmojo starto kilo avarija, tad lenktynės buvo sustabdytos. Tas pats nutiko ir po antrojo starto.