Eglė Kliukaitė-Sidorova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Eglė Kliukaitė-Sidorova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Eglė Kliukaitė-Sidorova“.

Dabar nevalgykite šių produktų: įspėja visus lietuvius

Vasarai įsibėgėjus ir oro temperatūros termometrų stulpeliams pakylant virš 30-ies laipsnių šilumos svarbu nepamiršti, kaip teisingai maitintis. Tai svarbu norint palaikyti kokybišką organizmo veiklą ir norint išlikti energingais bei veikliais. Apie tai, kokių maisto produktų ir gėrimų reikėtų vengti per didžiuosius karščius, papasakojo Vilniaus dietologijos centro gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė-Sidorova.
2024-07-16

Štai, kiek puodelių kavos galima išgerti per dieną: kiti to net nežino

Dažnas iš mūsų kiekvieną rytą pradedame ypatingu ritualu – garuojančiu ir maloniai kvepiančiu kavos puodeliu. Per pietus kartojame ritualą ir vėl užsikaičiame arbatinuką kavos puodeliui. Tačiau, kiek tokių puodelių galima išgerti per dieną?  Apie tai, kaip kavos naudą, grėsmes ir optimalų kavos puodelių skaičių per dieną papasakojo Vilniaus dietologijos centro gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė-Sidorova.
2024-05-15

Įspėja daržoves marinuojančias šeimininkes: pasakė, kam jų valgyti nevertėtų

Daugelis jau ruošia atsargas žiemai ar planuoja, ko prisigamins iš daržuose augančių daržovių. Daugelis renkasi jas marinuoti arba rauginti, tačiau retas susimąsto, kuris žiemos atsargų ruošimo būdas yra palankesnis sveikatai ir teikia organizmui daugiau naudos.
2022-08-25
Į viršų