egidijus dilys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „egidijus dilys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „egidijus dilys“.

Lietuvos sprinteriai pranoko tik Ispanijos atstovus

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų estafetės 4x100 m bėgimo atrankos varžybose sekmadienį Lietuvos rinktinė užėmė devintąją vietą ir nepateko į finalą. Mūsų šalies komanda, kurią sudarė Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Martas Skrabulis ir Aivaras Pranckevičius, distanciją įveikė per 40,23 sek. ir antrajame atrankos bėgime finišavo ketvirta.
2009-07-19

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Lietuvos sprinteriai vėl pagerino šalies rekordą

Belgrade (Serbija) besibaigiančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų bėgimo estafetės 4x100 m varžybų finale sekmadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Žilvinas Adomavičius ir Aivaras Pranckevičius, užėmė penktąją vietą ir pagerino Lietuvos rekordą. Lietuvių rezultatas - 39,81 sek. Ankstesnį šalies rekordą - 39,93 sek. - Lietuvos sprinteriai buvo pasiekę šeštadienį per pusfinalio varžybas. Nugalėjo Rusijos komanda - 39,21 sek.
2009-07-12

Lietuvos sprinteriai universiadoje pagerino šalies rekordą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų bėgimo estafetės 4x100 m varžybų antrajame pusfinalyje šeštadienį Lietuvos komanda, kurią sudarė Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas, Žilvinas Adomavičius ir Aivaras Pranckevičius, finišavo antra ir pateko į finalą. Lietuvių rezultatas - 39,93 sek. - naujas šalies rekordas. Ankstesnį Lietuvos rekordą - 40,19 sek.
2009-07-11

Lietuvos lengvaatlečiai lyderiauja Europos komandų čempionate

Slovakijoje vykstančiame Europos lengvosios atletikos antrosios lygos komandų čempionate Lietuvos rinktinė po pirmosios varžybų dienos - šeštadienio - užima pirmąją vietą. Mūsiškių sąskaitoje - 113 taškų. Lietuviai 8,5 taško lenkia Austrijos ir 13,5 taško Airijos komandas. Varžybose dalyvauja aštuonios ekipos. Dvi pirmąsias vietas užimsiančios komandos iškops į pirmąją lygą, o trys paskutinės ekipos iškris į trečiąją lygą.
2009-06-21

E. Balčiūnaitės pergalė lengvaatlečių turnyre Estijoje

Trečiadienį Estijos sostinėje vykusiame uždarų patalpų lengvosios atletikos "BIG Kuldliiga" ("BIG Aukso lyga") žiemos sezono pirmajame etape kartu su estų, suomių, latvių ir rusų sportininkais varžėsi 14 Lietuvos lengvaatlečių. Moterų 800 m bėgimo nugalėtojas tapo Eglė Balčiūnaitė. Nugalėtojos rezultatas - 2 minutės 06,32 sekundės - asmeninis uždarų patalpų rekordas bei geriausias sezono rezultatas Lietuvoje. 60 m bėgime antra finišavo Audra Dagelytė (7,43 sek.
2008-01-24

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Kaune baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Po šalies čempionato paaiškėjo, kad į Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kurios kovo 2-4 dienomis vyks Birmingeme (D. Britanija) vyks penkiakovininkė Austra Skujytė, sprinterė Lina Grinčikaitė bei trišuolininkas Mantas Dilys.