edwinas jacksonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edwinas jacksonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edwinas jacksonas“.

Į Kalniečio ASVEL grįžta klubo simbolis Jacksonas

Prancūzijos pirmenybių čempione tapusi ir į Eurolygą patekusi Manto Kalniečio atstovaujama Vilerbano ASVEL sulaukė puikiai pažįstamo pastiprinimo. Į Vilerbaną sugrįžta 2007-2015 metais ASVEL garbę gynęs Edwinas Jacksonas. Prancūzas praėjusiame sezone vilkėjo taip pat Eurolygoje žaidusios Podgoricos „Budučnost“ marškinėlius. Per 26 minutes jis fiksavo vidutinius 9,8 taško, 2,5 atkovoto kamuolio, 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir 8,7 naudingumo balo rodiklius.
2019-06-28

Eurolygoje – sensacinga ir lygos rekordu pažymėta „Budučnost“ pergalė

Pergalių sąskaitą Eurolygoje atsidarė Podgoricos „Budučnost“ (1-6) ekipa, kuri namie sensacingai parklupdė Vitorijos „Baskonia“ (2-5). Ir tą padarė ne bet kaip, o sumušdama turnyro tritaškių rekordą. Namie žaidę juodkalniečiai svečius pranoko 99:84 (26:18, 22:19, 27:23, 24:24). „Budučnost“ varžovams atseikėjo net 21 tolimą metimą iš 34 (61,8 proc.). Iki šio mačo Podgoricos ekipa rinko vos po 64 taškus per rungtynes.
2018-11-15

Dienos atomazga: įtikinama prancūzų pergalė ir graži kova iki galo

Baigėsi pirmasis FIBA „langas“, kuriame kovojama dėl teisės žaisti 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionate. Paskutinėse rungtynėse pirmadienį įtikinamą pergalę pasiekė prancūzai, o islandai ir bulgarai kovėsi iki galo. Prancūzijos rinktinė namie 84:65 (19:12, 20:22, 22:15, 23:16) sutriuškino bosnius. Rungtynių pradžioje rezultatas buvo 4:4, o antrojo kėlinio pabaigoje – 31:31. Vis dėlto, likusį laiką pranašiau žaidė šeimininkai.
2017-11-28

Be gailesčio: prancūzai įmetė 115 ir pergalę iškovojo 36 taškų skirtumu

Prancūzijos krepšinio rinktinė Europos čempionato sekmadienį pradėjo triuškinama pergale. Prancūzai įmetė 115 taškų, o patys praleido 79 (29:25, 20:17, 37:14, 29:23). Prancūzijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, bet vėliau lengva nebuvo – į priekį išsiveržė islandai (16:13, 23:20). Prancūzai bemat perėmė iniciatyvą ir 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (46:35), o 26-ąją pirmavo 68:48, 30-ąją – 83:53. Prancūzijos rinktinė trečiąjį kėlinį laimėjo 37:14, o šimtąjį tašką pelnė įpusėjus paskutin...
2017-09-03

Prancūzijos rinktinėje – įspūdinga gynėjų grandis

Nors Prancūzijos vyrų krepšinio rinktinėje karjerą baigė NBA žvaigždė Tony Parkeris, o Europos čempionate nedalyvaus svarbiausias aukštaūgis Rudy Gobert‘as ir vienas iš lyderių Nicola Batumas, šios šalies nacionalinė komanda vis tiek išlieka pretendentė į medalius. Prancūzijos ekipos gynėjų grandis bus pati pajėgiausia pirmenybėse. Nando de Colo, Evanas Fournier, Thomasas Heurtelis, Antoine‘as Diot, Leo Westermannas, Edwinas Jacksonas.
2017-08-30

Ispanijoje – „Barcelona“ nesėkmė ir efektyvus M.Pociaus žaidimas

Pergalę Ispanijos krepšinio lygoje iškovojo Tenerifės „Iberostar“ (16-5) komanda, svečiuose 85:61 (15:13, 29:3, 21:29, 20:16) sutriuškinusi Fuenlabrados „Montakit“ (9-12) krepšininkus. Tenerifės gretose žaidžiantis Marius Grigonis per 17 minučių pelnė 8 taškus (0/3 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį ir triskart suklydo.
2017-02-26

Sėdo Mindaugo Kuzminsko baterija: „Unicaja“ pralaimėjo Bamberge

Penktadienį sužaistos likusios ketverios prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro šeštojo turo rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai ir svečiai pasidalijo po tris pergales.