edita janeliūnaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „edita janeliūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „edita janeliūnaitė“.

Po 12 metų draugystės garsus lietuvių dviratininkas Konovalovas vedė mylimąją

Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų Ignatas Konovalovas praėjusį šeštadienį Panevėžio miesto Civilinės metrikacijos skyriuje susituokė su buvusia profesionalia dviratininke, Lietuvos čempionatų prizininke ir šalies rinktinės nare Edita Janeliūnaite. Pora, auginanti sūnų Leonardą, žiedus sumainė po 12 metų draugystės. Po tuoktuvių ceremonijos nauja šeima buvo palaiminta Troškūnų bažnyčioje, Anykščių rajone.
2019-10-17

Rasa Leleivytė – tarp 50-ies geriausių pasaulio dviratininkių

Praėjusį sekmadienį lenktynėse Belgijoje sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) plento dviratininkių reitinge iš 54-os vietos pakilo į 50-ą. 28-erių metų lietuvės taškų kraitis išaugo nuo 205 iki 245. Lietuvos dviratininkių pirmame šios klasifikacijos 50-uke nebuvo nuo 2014 metų vasario.
2017-04-05

„Giro d'Italia" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą su pagrindine grupe baigė dvi Lietuvos atstovės

Italijoje vykstančių vienų prestižiškiausių moterų "Giro d'Italia Internazionale Femmonile" (Giro Rosa) dviratininkių lenktynių antrąjį etapą dvi Lietuvos atstovės pirmadienį baigė kartu su pagrindine grupe - "Vaiana-Fondriest" komandai atstovaujanti Katažina Sosna finišo liniją kirto 30-ta, o "Pasta Zara - Cogeas" komandos narė Inga Čilvinaitė - 40-ta. Abi Lietuvos dviratininkės, kaip ir etapo nugalėtoja italė Giorgia Bronzini, 99,6 km numynė per 2 valandas 34 minutes ir 3 sekundes.
2013-07-01

Dviratininkė E. Janeliūnaitė iškovojo pergalę Kosta Rikoje

Lietuvos dviratininkė Edita Janeliūnaitė ("Pasta Zara-Cogeas") penktadienį laimėjo Kosta Rikoje vykstančių 13-ųjų daugiadienių lenktynių "Vuelta Femenina a Costa Rica" trečiąjį etapą. 24-erių metų lietuvė 58,5 km nuvažiavo per 1 val. 36 min. 26 sek. Inga Čilvinaitė ("Pasta Zara-Cogeas", +7 sek.) užėmė 20-ąją, Agnė Šilinytė ("Pasta Zara-Cogeas", +7 sek.) - 23-iąją, o Silvija Latožaitė (Lietuvos rinktinė, +21 sek.) - 24-ąją vietas.
2013-02-23

Dviratininkė R. Leleivytė lenktynėse Italijoje finišavo ketvirta

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Rasa Leleivytė („Vaiano Solaristech“) užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „HTC Highroad“). Ji 137,6 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 12 sek. R. Leleivytė nuo nugalėtojos atsiliko 3 sek.
2011-09-16

„Route de France féminine 2009“: Eglė Zablockytė 10-ta

Šiandien pasibaigė 6 dienas Prancūzijoje trukusios Tarptautinės moterų dviračių lenktynės „Route de France féminine 2009“, kuriose po paskutiniojo etapo bendroje įskaitoje – iš 7 dalyvavusių lietuvių dviratininkių – vienintelė lietuvė Eglė Zablockytė išliko 10-tuke.
2009-08-14

D. Žiliūtei nutolus nuo lyderės pozicijos, į 10-tuką įsiveržė Eglė Zablockytė (papildyta)

Vakar, po 4 etapo (iš 5), Prancūzijoje vykstančiose Tarptautinių moterų dviračių lenktynėse „Route de France féminine 2009“, 20-metė Lietuvos dviratininkė Eglė Zablockytė, atstovaujanti italų komandai „USC Chirio Forno d'Asolo“, finišavo 9-ta ir bendroje įskaitoje pateko į 10-tuką, iš 57-os pakildama į 9 vietą (+06 min. 15 sek.'), o jaunių įskaitoje iš 16-tos pakilo į 1 vietą.
2009-08-14

Dviratininkė R.Leivelytė Europos čempionate iškovojo ketvirtąją vietą

Belgijoje vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunimo (iki 23 metų) merginų grupinėse lenktynėse šeštadienį Lietuvos čempionė Rasa Leleivytė užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo 19-metė olandė Šantal Blak (Chantal Blaak). Ji 135 km distanciją įveikė per 3 val. 38 min. 32 sek. Antrąją vietą užėmė britė Keiti Kolklo (Katie Colclough, +0.58), o trečiąją - olandė Mariana Vos (Marianne Vos, +1.03). R. Leleivytė ir 23-iąją vietą užėmusi Edita Janeliūnaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min.
2009-07-05

M. Vžesniauskaitė lenktynėse Šveicarijoje finišavo šešta

Šveicarijoje vykusiose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Brissago Lago Maggiore“ lietuvė Modesta Vžesniauskaitė („Bigla“) finišavo šešta. Nugalėjo Lietuvos dviratininkės komandos draugė italė Noemi Kantelė. Ji 100,7 km nuvažiavo per 2 val. 43 min. 6 sek. Antra finišavo 50-metė prancūzė Žani Longo. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 26 sek. M. Vžesniauskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 50 sek.
2009-03-09

Lenktynių Italijoje 5-me etape E. Pučinskaitė užėmė septintą vietą

Daugiadienių "Giro della Toscana" dviratininkių lenktynių Italijoje penktajame etape septintą vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" ekipos narė Edita Pučinskaitė. Ji vos dvi sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojai vokietei Jugith Arndt. 48 sekundes nuo etapo nugalėtojos atsilikusios Diana Žiliūtė ("Safi - Pasta Zara Manhattan") bei seserys Jolanta ir Rasa Polikevičiūtės (abi "USC Chirio Forno D`Asolo") užėmė atitinkamai 12-ą, 16-ą ir 17-ą, o 3 min. ir 1 sek.