e. matakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „e. matakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „e. matakas“.

Nerealu: paralimpietis Matakas užsikabino trečiąjį auksą Europos plaukimo čempionate!

Lietuvos paralimpietis Edgaras Matakas trečią kartą tapo Portugalijoje vykstančio Europos žmonių su negalia Europos čempionu. Regėjimo negalią turinčiam 22-ejų kauniečiui ketvirtadienį nebuvo lygių S11 klasės 100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje. Ramūno Leono treniruojamas sportininkas namo į Lietuvą grįš iš viso net su trimis aukso medaliais.
2021-05-20

Paralimpietis plaukikas Matakas nuskynė antrąjį auksą Europos čempionate!

Lietuvos paralimpietis Edgaras Matakas iškovojo antrą medalį Portugalijoje vykstančiame Europos žmonių su negalia plaukimo čempionate. Regėjimo negalią turintis 22-ejų kaunietis antradienį buvo nepralenkiamas S11 klasės 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje, kurioje nuskynė auksą. Ramūno Leono auklėtiniui tai – antras aukso apdovanojimas šiose Senojo žemyno pirmenybėse.
2021-05-18

Edgaras Matakas – Europos žmonių su negalia plaukimo čempionas

Edgaras Matakas tapo Portugalijos saloje Madeiroje prasidėjusio Europos žmonių su negalia plaukimo čempionato nugalėtoju. Regėjimo negalią turinčiam 22-ejų kauniečiui niekas neprilygo 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje. Ramūno Leono auklėtiniui šis Senojo žemyno čempiono titulas – pirmas karjeroje. Anksčiau paralimpietis šioje rungtyje yra iškovojęs pasaulio čempionato auksą.
2021-05-17

Parolimpietis Edgaras Matakas – planetos čempionas

Edgaras Matakas – pasaulio čempionas. Vieną skambiausių pergalių Lietuvos neįgaliųjų sporto istorijoje iškovojęs 19-metis plaukikas triumfavo Meksikoje vykstančiose planetos pirmenybėse. Jis buvo nepralenkiamas 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi rungtyje, S11 klasėje. Mūsų parolimpiečiui tai – antras medalis pasaulio čempionate Meksikoje. 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi distanciją E. Matakas įveikė per 27,31 sek. ir aplenkė baltarusį Grigorijų Zudzilau (27,60 sek.